2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804969 بازدید | 290067 پست

من کمتر از یکماه وقت دارم  عروسی برادر شوهرمه😨😨😨

چطور من رفتم دیگ واییییی چطور من خنگ شدم حالا چیکار کنممم 😞😲

من با همه رژیماتون موافقم اقا😂😂😁

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم چطوری؟ من اومدماااا مشوقم باش زووووود

به به سلام خانمی کجایی چه خبر؟

زایمان کردی ؟ 

بچت چیه ؟ 

چه میکنی 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
من فردا فست میگیرم ک پری منو نکشه😰 پنجشنبه هم مجاز  @pari95     @yas27   ...

باشه عزیزم💪💪💪💪💪💪💪💪

آخ جووووووون ...😁😁😁😁😁😁😁ببینم کی بیشتر از همه کم میکنه😉

❤👬❤
2728

خب خب میبینم که بحث غیبت من داغ بوده😒😒

@kiarash_mami    @yas27   @مامانجوجوبودم    

تشریف بیارین پاسخگو باشین😑😐😒

یه روز نبودماااااااا😤 ‌کنسرت تشریف داشتم😌 جای همگی دوستان خالی خیلی خوش گذشت😍🤩💃💃💃💃💃💃💃

رژیمم که نگم براتون🙈🙈🙈

گاو درونم به طرز فجیحی فعال شده 😑 ۶ ماهه دارم اسم رژیمو به یدک میکشم دریغ از ذره ای تغییر😑😐😒

امروز تو عکسا از خودم بدم اومد بازم چاق شدم😑😐😒😤😢😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
خب خب میبینم که بحث غیبت من داغ بوده😒😒 @kiarash_mami     @yas27   @مامانجوجوبو ...

منم در جریان کاراتون بزارین🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
منم در جریان کاراتون بزارین🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

سلام خانوم کنسرتی💃💃💃😁😁

چهارشنبه منو ،هستیو،مبینا و...

داریم رژیم جنرال ومیگیریم😁😁میخوای بیا باهامون💃💃

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
هیکلتون از اون مدلاس ک خیلی نشون نمیده،من الان 63کیلو شدم،ولی بازم چاق نشون میدم خسته شدم واقعا،مخصو ...

منم مث تو بودم بابا پهلو داشتم این هوااا😨😣😣😣

ورزش لامصب خیلی خوبه هر چی بیشتر ورزش کنی جمع وجورتر میشی😍وحلقه😍

2738
ساراا  هیکلت خیلی تو پرِ خوش فرم هسسس😀😀😀 قد بلندم که هستیییی 😍 فقط  رو شکم و ...

فدات بشم من😘😘😘

نه بابا خیلی کار دارم😕قشششنگ یه لایه پت وپهن چربی دارم😒😒😒😒این ۸کیلو رو کم کنم تازه معلوم میشه چه شکلیم😀

من کمتر از یکماه وقت دارم  عروسی برادر شوهرمه😨😨😨 چطور من رفتم دیگ واییییی چطور من خنگ شدم ح ...

چهارشنبه شروع رژیم جنراله دوستم😘اگه هستی بسم الله

منو هم راهنمایی کنین لطفا برای سکم و پهلو چکار کنم آب بشه؟ حلقه اصولا روزی چند دیقه باید بزنم؟ رژیم ...

سلام❤با کاهش وزن شکم وپهلو هم کوچیک میشن،ورزش هم اپلیکیشن مخصوص شکم از گوگل دان کن وبرو،حلقه رو هم    توجه# رو بخون👌

پیاده رویم خیلی خوبه

دراز نشستم بچه ها میرن میگن خیلی خوبه

مبینا منم هستم😍😍میخوام تا مامانم منو میبینه دهه۶۰باشم😍😍😍 الانم رفتم یخچالو زیر ورو کردم،میوه و ...

عه چه عالی 

از فردا شروع میکنی ؟ اگه از فردا شروع میکنی که بیا موقع گزارشدادن همو تگ کنیم روحیه و انگیزمون بیشتر شه و مصمم تر شیم 

من که به شوهرم گفتم میوه زیاد بیار میخوام به مدت یه هفته سم زدایی کنم خخخ گفتم واسه بدن نیازه این کارو انجام بدیم هر چند وقت یه بار

بهش گفتم اگه پایه ای بگو که با هم شروع کنیم گفت نه من نمیتونم فعالیتام زیاده 

نمیدونه رژیم میگیرم وگرنه هی گیر میده 

ورزش نکن مبینا جون فقط پیاده روی سبک داشته باش تو ترجمه شدش قبلها خوندم که ورزش زیاد نتیجه عکس میده

عه ؟؟؟ باش پس روزی یه ساعت پیاده روی میکنم ان شاالله که نتیجه بده از شر دهه هفتاد راحت شم 

مرسی عزیزم که گفتی 😘😘😘

2706