2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804881 بازدید | 290067 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اینجوری که همه چی بخورمم ولی کالریشش را اصلا حساب نکنم،،،،بیشتر ارووم میشممم😋😋😋

توراحت باش😂😂😂😂

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
خب گریل بدون روغنه دیگه بعدشم گوجه و کدو و بادمجون آبپزشون زیاد با کالری خامشون فرقی نداره

ن دیگه عزیزم

الان خام کلن ۵۸۴ کالری شد

ولی پخته ۱۲۰۰کالری شد

خیلی فرق داره

ب خاطر اینه گیج شدم ک کدوم دقیق و اصولی ک اونو از این ب بعد استفاده کنم

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
2728
تا الان ۳۴۰ کالری خوردم نیم ساعتم ورزش هوازی خیلیم کار دارم دخترمو حموم کردم خونه رو مرتب‌کردم الان ...

نوش جونت عزیزم 

خدا قوت 💪

من که حال ورزش کردنو ندارم خیلی کم خوابم 😴

من که از بادمجون بدم میاد ولی از بس گشنه بودم انتحاری زدم 😖😖😖 الانم عذاب وجدان دارم و دراز کشیدم هی میگم کاش نمیخوردم 😞

فردا هم که فسته 😥

خوش به حالت هر روز میری خونه مامانت منم که دلم پوسید توی غربت 🥺

ن دیگه عزیزم الان خام کلن ۵۸۴ کالری شد ولی پخته ۱۲۰۰کالری شد خیلی فرق داره ب خاطر اینه گیج شدم ک ...

من از اول همه چیو وزن میکردم ..چون مثلا ی دونه زردالو از این متوسط معمولیا ۱۰ کالری داره زردالو درشتا حدود ۱۹ کالری چیزایی که چشمی میزنیم خیلی اشتباه داره توش

شروع رژیم ۹۷/۱۰/۸ قد ۱۶۵ وزناولیه ۸۳.۲۰۰ . .وزن فعلی۶۸.۹۰۰
نوش جونت عزیزم  خدا قوت 💪 من که حال ورزش کردنو ندارم خیلی کم خوابم 😴 من که از بادمجون بدم ...

عزیزم راه دوری از مامانت اینا؟کدوم‌شهری؟

من‌اصفهانم‌ 

ما اول خیابون مامانم اخر خیابون🤩

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

سلام به همگی حتما کلی مانکن داریم دیگه فقط من چاقتونم😁😁😎خوبید همگی؟ من کلی سرم شلوغ شده دوباره با قدرت از امروز شروع کردم رژیمو.

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
ما هزاران کیلومتر از هم دوریم 🥺 

😥خیلی سخته‌عزیزم‌ تجربه ۲ساله دارم دق کردم واقعا

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

خانومای گل 

ما لبنیات ماست و پنیر و شیر محلی مخریم 

که پر چرب هم هست 

خودمون ماست و این چیزا میزنیم 

حالا من دیگه نخورم چون پر چربه ؟

یا چربیش خوبه برا بدن؟

مرنجان دلم را که این مرغ وحشی ،ز بامی که برخاست مشکل نشیند
2706