2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804848 بازدید | 290067 پست
بچه ها شما تو رژیمتون چه چیزایی رو اصلا نمی خورید و حذف میکنید؟ چه چیزی رو کمتر میخورید؟ چه چیزی ر ...

من از وقتی رژیم گرفتم چیزای مضر رو حذف کردم‌مثل نون خامه ای وگوشفیل وباقلوا چیزایی که میدونم اگه بخورم‌ ۱شنبه هفته بعد به وزن دلخواهم نمیرسم وکلی باید ورزش کنم تا بسوزه

از‌طرفی برنج ونان وماکارونی وسیب زمینی رو هم حذف نکردم ولی کم میخورم‌ نه اینکه بشینم ۱ بشقاب کامل بخورم مثلا امروز البالو پلو پختم ۵تا ق خوردم با سبزی تازه‌وسیرم شدم 

سبزی تازه ومیوه وخشکبار‌و کاهو هر روز دلم ضعف بره متناسب با کالریم میخورم 

ورزشم هر روز دارم‌ 

ولی گاهیم پیش اومده همسرم‌پیتزا خریده‌ دوتا مثلث خوردم فرداش جبران کردم هم‌‌سالم خوری کردم هم ورزش بیشتر

بنظرم به غیر از اون خیلی پر کالری ها چیزای دیگه مثل کیک وبیسکوییت وبستنی رو نمیشه کامل حذف کرد چون ادم حریص‌میشه‌ویهو رژیمو بیخیال میشه وپرخوری‌ عصبی میکنه

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
من کالری شماری میکنم مثلا یه سیب زمینی متوسط ۷۰ کالری  یه کف دست نون ۷۰ تا اصلا و ابدا وزن نم ...

مارال ی کف دست نون چی؟؟؟

تو کرفس من چهار کف دست نون لواش بدون انگشتا رو میزنه ۱۰۰ تا

چه نوتی ک ی کف دست ۷۰ تا میشه🤤🤤🤤🤤

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سارا بیا کمکم کن..پست بالاترم رو بخون ببین من خام باید حساب کنم یا پخته مواد رو کالری خام با پخته خ ...

عزیزم‌چون میخوای‌پخته بخوری باید وزن وکالری پخته رو حساب‌کنی‌ تو کرفس هم پخته وخام کالری هاشون فرق داره

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
خب باید ببینی با کدوم ذهنت آرومتره، همونجوری وزن کن من کلا وزن نمیکردم هیچییییییو قاشقی یا کاسه ای ...

تو این سه ماه منم همون قاشقی یا پرس اندازه میگرفتم.ولی ب خاطر میوه هایی ک میخورم همیشه اشتباه میشد.رفتم ترازو گرفتم

حالا کار ب راحتی ندارم.کدوم درست و اصولی مائده جونم؟

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
عزیزم‌چون میخوای‌پخته بخوری باید وزن وکالری پخته رو حساب‌کنی‌ تو کرفس هم پخته وخام کالری هاشون فرق د ...

میدونم اینارو عزیزم

الان فقط مبخوام بدونم خام اصولی یا پخته

خب این نمیشه ک ی کدوم رو درنظر بگیریم یا هر کردوم ک راحت تریم

درصورتی اینجوری میشه ک کالری پخته با خام فرقی نکنه ک بگیم هر کدوم ک بهتره یا راحت تریم

الان من گیج شدم.خب خام رو درنطر بگیرم کالری پایین

پخته رو انتخاب کنم کالری بالا

حالا کدوم درست نمیدونم

@kiarash_mami    زیبا بیا دیگه موندم تو سوال و ترازو و وزن و خام و پخته😁😁😁🤣🤣🤣🤣

تا الان ۳۴۰ کالری خوردم نیم ساعتم ورزش هوازی

خیلیم کار دارم دخترمو حموم کردم خونه رو مرتب‌کردم الان خوابوندمش حلقه بزنم گشادیم میاد🤐

@مبینا_mobina      

جات خالی عزیزم ناهار البالو پلو درست کردم ۵ ق خوردم تو کرفس زده ۲۲۵ 

صبحم‌میوه خوردم‌ شد ۳۴۰تا

عصرم‌میخوام برم خونه مامانم دیگه حوصلم‌پوکید تو خونه😰😥

میدونم اینارو عزیزم الان فقط مبخوام بدونم خام اصولی یا پخته خب این نمیشه ک ی کدوم رو درنظر بگیریم ...

من میگم پخته بزن،مثلا بادمجان،آبپز،سرخشده،یا کبابی

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
میدونم اینارو عزیزم الان فقط مبخوام بدونم خام اصولی یا پخته خب این نمیشه ک ی کدوم رو درنظر بگیریم ...

من میگم هرچیزی ‌که میخای بخوری همونو وزن کن وکالریشو حساب کن حالا میخوای مثلا میخوای کدوخام بخوری‌خام وزن کن

میخوای‌پخته بخوری‌ پخته وزن کن

من میگم هرچیزی ‌که میخای بخوری همونو وزن کن وکالریشو حساب کن حالا میخوای مثلا میخوای کدوخام بخوری‌خا ...

اهان یعنی وقتی تو کرفس مواد رو اتنخاب میکنم نوع پختشو هم بزنم؟

پس فکر کنم مشکل کار رو پیدا کردم.چون مثلن الان بادمجون رو درسته وزن کردم ولی نزدم آبپز

اخه غذام یتیمچه بود ک خودم هویچ و فلفل دلمه ای بهش اضافه کردم

برم اینجوری حساب کنم ببینم درست میشه

مرسی عزیزم ک راهنماییم کردی

من به نظرم. پخته شده اصولی تره چون ما جز میوه و سبزیجات هیچیو خام مصرف نمیکنیم

مرسی گلم

خب باید ببینی با کدوم ذهنت آرومتره، همونجوری وزن کن من کلا وزن نمیکردم هیچییییییو قاشقی یا کاسه ای ...

من اینجوری که همه چی بخورمم ولی کالریشش را اصلا حساب نکنم،،،،بیشتر ارووم میشممم😋😋😋

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

بادمحان و کدو و گوجه فرنگی ....اینارو آبپز نداره کرفس فقط زده سرخ شده و گریل و .....

برم تو گوگل سرچ کنم ببینم

2706