2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804967 بازدید | 290067 پست
عزیزم حتی تو خود کرفس زده که مواد بعد از پخته شدن وزن بشن چون تغییر میکنه وزنشون و صد درصد پخته ش ...

واقعا راست میگی🤤

قبلن هستی ی پست گذاشته بود ک مواد رو خام وزن میکنه!!!!

حالا کدوم درست تره؟

ب خدا گیج شدم کاش نمیخریدم ترازو

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
واقعا راست میگی🤤 قبلن هستی ی پست گذاشته بود ک مواد رو خام وزن میکنه!!!! حالا کدوم درست تره؟ ب خد ...

ببین مثال میزنم

سیب زمینی خام خب خیلی سنگینه چون آب داره

ولی وقتی سرخ میشه آبش گرفته میشه و سبک تر میشه ولی خب کالری روغن بهش اضافه میشه

ولی اگه سیب زمینی رو آبپز کنی سنگین تر میشه چون آب بیشتری جذب خودش میکنه

در هر صورت بعد از پخته شدن وزن بشه بهتره

یا تو بایدمواد خامو ملاک قرار بدی همیشه

یا پخته شده رو

نه اینکه هم قبلش هم بعدش وزنش کنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها شما تو رژیمتون چه چیزایی رو اصلا نمی خورید و حذف میکنید؟

چه چیزی رو کمتر میخورید؟

چه چیزی رو حتما میخورید؟

مرنجان دلم را که این مرغ وحشی ،ز بامی که برخاست مشکل نشیند
2728
واقعا راست میگی🤤 قبلن هستی ی پست گذاشته بود ک مواد رو خام وزن میکنه!!!! حالا کدوم درست تره؟ ب خد ...

من کالری شماری میکنم مثلا یه سیب زمینی متوسط ۷۰ کالری 

یه کف دست نون ۷۰ تا

اصلا و ابدا وزن نمیکنم چون اگه درگیر و معتاد اینکار شین خیلی اذیت میشین 

ببین مثال میزنم سیب زمینی خام خب خیلی سنگینه چون آب داره ولی وقتی سرخ میشه آبش گرفته میشه و سبک تر ...

خب منم خام رو ملاک گرفتم

بعد اون‌مقداری ک تو بشقاب واسه خودم کشیدم رو گفتم بذار وزن کنم ببینم کالری اون چقدر میشه ک تقریبا دو برابر شد کالریش

کل کالری مواد خام من ب اصافه روغن ک حساب کردم شد۵۸۴ تا ک واسه ناهار و شام تقسیم کردم سهم الانم شد۲۱۰ تا

ولی خب اون اندازه ای ک خوردم پختشو زدم تو کرفس شد ۶۰۰ و خورده ای

نمیدونم واقعا!!

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
بچه ها شما تو رژیمتون چه چیزایی رو اصلا نمی خورید و حذف میکنید؟ چه چیزی رو کمتر میخورید؟ چه چیزی ر ...

شیرنیجات حذف جز خرما و توت 

نوشابه و تنقلات حذف کامل 

برنج و نون همه چی به اندازه کالری شماری روزانه 

و سالاد و میوه و هویج برا پر کردن شکم حتما

2738
منم میخام شرکت کنم ولی کالری شماری دوست ندارم فقط کم خوری

خوش اومدی عزیزم ولی قوانین اینجا کالری شماری

صفحه اولو بخون دوست عزیزم

میشه منو لایک کنید

ما نسلی بودیم که پنجشنبه ها تعطیل نبودیم و میرفتیم مدرسه یعنی فقط یه جمعه رو داشتیم ولی همونم خیلی بهمون خوش میگذشت...یادمه پنجشنبه ها تا میرسیدم خونه مامانم میگفت بشین سریع تکالیف تو انجام بده تا بریم خونه عزیز منم تند تند کارامو میکردم و خسته و کوفته ولی سرشار از هیجان راهی میشدیم،همه اونجا بودن دایی هام خاله ها و دایی های مامانم که بچه هاشون همسن من بودن وای که چقدر با صفا بود.‌..کوچک و بزرگ همه با هم بازی میکردیم کسی سرش تو موبایل نبود.یک ساعت قبل خواب همه بچه ها میرفتیم رختخواب رو میریختیم و کلی کیف میکردیم بعدم که بغل به بغل جا پهن میکردیم و میرفتیم تو رختخواب ولی تا صبح بیدار بودیم و حرف میزدیم صبحم با بوی تازه نون بربری بیدار میشدیم یادش بخیر چه سفره ای پهن میکردیم از این سر سالن تا اون سر بعد میرفتیم تا ظهر بازی اکثرا نهار آش رشته یا آبگوشت داشتیم وااااای چه عطر و بویی داشت...یکی از دایی های مامانم تنبک میزد پسر خاله مامانم سنتور بقیه هم که همه ماشاالله خواننده برنامه بعد ظهرامون بزن و بکوب و بخون بود هر کی برا دل خودش یه آهنگ و شروع میکرد و بقیه هم همراهیش میکردن...گل سنگم گل سنگم چی بگم از دل تنگم‌‌...😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢   چقدر دلم برا اون موقع ها تنگ شده😔😔😔😔😔😔😔😔😔 
بچه ها شما تو رژیمتون چه چیزایی رو اصلا نمی خورید و حذف میکنید؟ چه چیزی رو کمتر میخورید؟ چه چیزی ر ...

نوشابه...شکر...قند...چیپس....پفک و اینجور چیزا ها رو من سه ماه اصلن نخوردم..شاید ی تیکه کیک خوردم ک توش شکر داشته مگر ن چایی شیرین اصلاااا

برنج و نون رو خیلی ب حداقل رسوندم

شیر...سیزیجات...میوه جات..مغزها و پروتئین رو بیشتر میخورم

کربوهیدرات هم خیلی کم کردم ک شامل نون و برنج و سیب زمینی و ماکارانی میشه

تا حالا۶۳۷تا خوردم😋

سارا بیا کمکم کن..پست بالاترم رو بخون ببین من خام باید حساب کنم یا پخته مواد رو

کالری خام با پخته خیلی فرق داره ک

کدوم درست تره؟

تو از چه روشی استفاده میکنی

چه غلطی کردم ترازو گرفتم

خب منم خام رو ملاک گرفتم بعد اون‌مقداری ک تو بشقاب واسه خودم کشیدم رو گفتم بذار وزن کنم ببینم کالری ...

خب باید ببینی با کدوم ذهنت آرومتره، همونجوری وزن کن

من کلا وزن نمیکردم هیچییییییو

قاشقی یا کاسه ای در نظر میگرفتم

اینجوری مجبوری حتی تو سفر هم ترازو همراهت باشه😐

2706