2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804814 بازدید | 290067 پست

سلام به همه صبحتون بخیر...کاهشاتون مبارک...

من دوباره اومدم...

با ۵۰۰گرم افزایش😥

شروع دوباره🙌به امید موفقیت همه😍💜💋

شروع جدید۹۸/۳/۱۹...وزن:۷۴/۸۰۰😨😨😨          وزن فعلی72/300...هدف اول:۶۹...هدف دوم:۶۴...هدف سوم:۵۹...هدف چهارم:۵۶...هدف اصلی:۵۴
وزن من ۶۱/۲🎊🎊🎊🎊🎊

بابا سرعت عمل😏😏😏

چه زوود وزن کردی😊😊😊فکر‌کنم ترازو به بقل خوابیده بودیاا

کاهشت مبارک باشههههه جگررر

💃👏💃👏💃👏💃👏

💃👏💃👏💃👏💃👏

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بقیههه خانومااااا📣📣📣📣📣

البته به غیر از توت فرنگی های این هفتهه😅😅و البته خودم

پاشید پاشیدد یه تکونیی بدید به خودتون، یه زره فعالیتی‌جیزی که زودتر 😷😷😷 و بعد بپرید رو ترازووو

ببینم این هفته چه هااا کردیییدد؟؟😤😤😤

منم برم بساط فلک را اماده کنم،، انتحاری زده های این هفته جونشون در خطرههه !!!!

👹👹👹

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

سلام من دبگه نتونستم رژیم بگیرم😭

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻
2728

اصلاااااا اراده ندارم

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻
سلام صبح همگی بخیر خوبین؟ من خودمو وزن کردم ورنم 72.950 بود یعنی 7 کیلو و 450 اضافه کردم تا الا ...

ماعده جون

الان ۸ ماه هس نازگل جونم، اره؟؟؟

چقدررر خوبهه که وزنتت اونقدراا بالا نیومده،، خیلی استانداردیی

😋😋😋

اشناهای ما اکثرا بالای ۱۵ کیلووو اضاف میکنند تو بارداری😖😖

من که ارزومه زیر ۱۰ فقط اضاف کنم 😅😅😂

[QUOTE=97903539]اصلا قیافت معلوم نیست 🙈🙈🙈[/QUOTEسلام هستی جون شروع کاهش وزنت از کی بوده؟

سلام عزیزم از ۸۶تا ۷۴قبل عید از ۷۴ تا وزن الان از اخرای فروردین امسال

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
سلام من دبگه نتونستم رژیم بگیرم😭

سلام خانوم،، چرا نمیتونییی؟؟؟ اینجا بیشتر روندش سالم خوری هست😊همه جی میخوریم ولی به اصولش 😋

اگه همراه تاپیک باشی و هر روز بیایی گزارش بدی،، خیلییی انگیزه میگیری 💪💪💪

سلام دوستای گل،اجازه هست از امروز منم باهاتون باشم؟😀💕

من الان نزدیک دوماهه ک با دوره دوم بامداد،از 66.7 به 62.7 رسیدم ،قدمم 170تقریبا،میشه گفت چهارکیلو کم کردم ،ولی این هفته یک گرمم کم نکردم،با اینکه رژیم بودم و فقط ورزش نکردم،من روزای فست ندارم چون خیلی شکموام و توانشو نداره،نمیدونم شایدم بخاطر اینه،ولی بین 1000تا 1300بیشتر نیست ،هدفم 55هست،میخام لپام اب بشه ک متاسفانه فعلا نشده😅

زیباهای خفتهههههه،،،پاشییید دیگههههه😠😠😠

أه  مرسیی

و اینکه چند روزه یبوستم،ببخشید واقعا،بنظرتون اینکه کاهش نداشتم بخاطر چی بوده ؟

اینکه جدیدا صبحانه نمیخورم ک کالری کمتری استفاده بشه؟

یبوست؟

ورزش نکردن؟

یا نداشتن روزای فست؟

واینکه این هفته با کالری شماری بجای شام شیرینی خوردم و میوه کم مصرف داشتم،ولی بیشتر از 1300نشده واقعا

سلام زیبا جون ممنونم به یادم بودی. بخدا حال خوبی ندارم خیلی غصه میخورم خیلی عذاب کشیدیم روز خوش نداش ...

این کبودی میره عزیزم کمپرس آب گرم بزار دورشو بزار جریان خونش بیشتر شه اونجا یکم بهتر میشه و ایشالا حال مامانتم روز ب روز بهتر شه و جواب پاتولوژی خوب دربیاد تعجب میکنم چرا انقد دیر کردن مگه ده روزه نیست جوابش؟

گروه آبی ،وزن شروع: ۹۳💙وزن هدف : ۷۵💙 وزن فعلی: ۷۶.۹۰۰💙 خداکنه تا عروسی خواهرم به این وزن برسم🙂 
 بابا سرعت عمل😏😏😏 چه زوود وزن کردی😊😊😊فکر‌کنم ترازو به بقل خوابیده بودیاا کاهشت مبارک ...

ممنون عزیزم تا چشمام باز کردم پریدم روترازو 😁😁😁😁

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
2706