2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804967 بازدید | 290067 پست

بچه ها امروز تو پارک یه سرباز بود ک مشکوک اومد بنظرم...بدون اجازه ی من قمقمه ی آبمو برداشت بد دنبال صاحبش میگشت و وقتی بهم دادش آبم نصف شده بود.من دیگه دلم نگرفت دست به بطریم بزنم

وقت برگشت هم ی سمند با دوتا سرنشین تا دم خونه تعقیبم کردن...خیلی ترسیدم

حالا بنظرتون چیکار کنم؟🤔😓😢😔

*بامداد خمار* گروهآبی    وزن اولیه ۶۶  وزن هدف اول ۶۴ ....هدف دوم ۶۲...هدف نهایی ۶۰  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

[QUOTE=97903539]اصلا قیافت معلوم نیست 🙈🙈🙈[/QUOTEسلام هستی جون شروع کاهش وزنت از کی بوده؟

من لاغر میشوم.. میتوانم ... میتوانم...میتوانم .... وزن اولیه101 کیلو  من باید بشم 65 کیلو... من لاغرم از امروز که 27 فروردین 1402 هست قسم میخورم که بزودی به وزن ایده الم میرسم و به خودم و اراده ام افتخار میکنم
2738
سلام صبح قشنگتون بخیر🌹🥀🌺⚘🌷🌼🌻 وزنم ۶۴.۵ یک کیلو کاهش داشتم👍👍👍

آفرین🤩😍💕💖مبارک باشه😉💕

*بامداد خمار* گروهآبی    وزن اولیه ۶۶  وزن هدف اول ۶۴ ....هدف دوم ۶۲...هدف نهایی ۶۰  

سلام دوستان من از دیروز با خودم تصمیم گرفتم به طور جدی بیام این تایپک و وزن کم کنم قرار بود صبح زود بیدار بشم که وزن کش کنم و بیام سرکار ولی از شانس بدم خواب افتادم و 7 به سرعت پاشدم اومدم سرکارصبحونه هم نخوردم اینجا همکارم کماچ خرمایی درست کرده بود دوتا تیکه خوردم ولی فکر کنم زیاد شد  . ولی منکه کم نمیارم امروز روز شروع منه ان شالله تا سه چهار ماه دیگه من یه مانکن خوشکل و خوش اندام میشم همه میگن شبیه هانده ارچلم اگه لاغر بشم میشم کپیش

من لاغر میشوم.. میتوانم ... میتوانم...میتوانم .... وزن اولیه101 کیلو  من باید بشم 65 کیلو... من لاغرم از امروز که 27 فروردین 1402 هست قسم میخورم که بزودی به وزن ایده الم میرسم و به خودم و اراده ام افتخار میکنم
سمیه جون هر جفت دستاش کبوده دلم ضعف میره دستاش نگاه میکنم  سمیه جون توروخدا دعاکن جواب پاتولوژ ...

الهیی عزیزمممم😔😔😔

من که عکس دست مامانت را دیدم نتونستم جلو گریموو بگیرممم،،

فقط اسم مادر بیااد ،، ببینم خدای نکرده یه مادری احوالش ناخوش هس،، دلم زود میشکنه!!!😢

خدا به حق ۱۴ معصوم مادرت و پدرت را زودتر شفا بده و سایشون همیشه بالای سرت باشع و خونه بشه پر از شادی و خوشییی!!!

🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
@yas27   کجایی نگار جونم جندروزه نیستی؟ @شادلین9462   عزیزم حال پدر مادرت خوبه؟ @nan ...

سلام عزیزم ...

خداروشکر عزیزم خوبه...

تو این مدت اینقدر اتفاقات بد و مختلف افتاد که از همه چی افتادیم گلم....

خداروشکر تموم شد...دوباره پر انرژی شروع میکنم...

شروع جدید۹۸/۳/۱۹...وزن:۷۴/۸۰۰😨😨😨          وزن فعلی72/300...هدف اول:۶۹...هدف دوم:۶۴...هدف سوم:۵۹...هدف چهارم:۵۶...هدف اصلی:۵۴
2706