2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804963 بازدید | 290067 پست
یه اقا که هم معلمه هم دندونپزشک از اشناهامون بود از سال ۹۴ خواستگارم بود ولی نمیرفتم ببینمش باهاش حر ...

ببخشید من بودم‌همونجا ترکش میکردم‌ 

حالا خودش قدش بلند بود‌؟

ینی‌چی موهای صورتتو بند بنداز😰

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
خوب میدونی چیه من طعم فلفل دلمه و کلم دوس ندارم با هم قاطی میشه  بازم هر چی شما بگی میگیرم ذیگ ...

آخه جیگر من طعم هیچ کدومشون رو دوست ندارم ولی چاره ای نیست من خودم عاشق سوپ جو هستم یعنی یه دیگ هم بدین میخورم ولی خب حالا‌میخوایم یه هو شوک بدیم فقط سه روز اولش سخته بعدش باز گوشت اضافه میشه بهتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید من بودم‌همونجا ترکش میکردم‌  حالا خودش قدش بلند بود‌؟ ینی‌چی موهای صورتتو بند بنداز😰

خیلی بد برخورد کرده

تو اگه کسیو دوست داری همونجوری که هست دوستش داشته باش

نه اینکه بخوای از روز اول تغییرش بدی به سلیقه خودت

بگو بقیه شو عزیزم

روز دوم رفتیم ایران مال رفتیم فود کورت بماند که گفت چرا بند ننداختی دیگه جوش اوردم گفتم خیلیا ارزوشونه موهای صورتشون کرک و طلایی باشه پوستشون ب صافی من باشه و گرم صحبت شدیم گفت رو بدنت که لکه نداری؟ من یجوری میشم ماه گرفتگیی چیزی باشه ازش ناراحت شدم گفتم جای بخیه دارم بعد گفت فدای سرت خالکوبی کن روشو... خیلی همه زنارو نگاه میکرد و بمن میگفت اینو نگا چقد بده و من خجالت میکشیدم ولی تو ذهنم همش این بود که شاید هیزه ب هوای بدگویی همرو دید میزنه... میدونین شخصیتش شبیه یه مرد با وقار نبود همش یه چیزی لای دندونش میکرد... از پله برقیا اومدیم پایین گفت جنس دندونات اینجوریه که یکم زرده یا مسواک نمیزنی گفتم جنس دندونمه کی دیگه مسواک نمیزنه گفتم بخاطر رنگ پوستمم هست ک یکم زرد تر ب نظر میاد چون خیلی سفیدم بعد گفت کامپوزیت کنیم😐 

گروه آبی ،وزن شروع: ۹۳💙وزن هدف : ۷۵💙 وزن فعلی: ۷۶.۹۰۰💙 خداکنه تا عروسی خواهرم به این وزن برسم🙂 
2728
خیلی بد برخورد کرده تو اگه کسیو دوست داری همونجوری که هست دوستش داشته باش نه اینکه بخوای از روز او ...

خیلی دلم گرفته خودش هیچ مالی نبود

گروه آبی ،وزن شروع: ۹۳💙وزن هدف : ۷۵💙 وزن فعلی: ۷۶.۹۰۰💙 خداکنه تا عروسی خواهرم به این وزن برسم🙂 
خیلی بد برخورد کرده تو اگه کسیو دوست داری همونجوری که هست دوستش داشته باش نه اینکه بخوای از روز او ...

خیلیییی واقعا

باید به ویژگی های طرف مقابل احترام‌بذاره والا من بعد ۵سال تاحالا شوهرم نگفته‌بند بنداز

مرده وقیح

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
ببخشید من بودم‌همونجا ترکش میکردم‌  حالا خودش قدش بلند بود‌؟ ینی‌چی موهای صورتتو بند بنداز😰

نه حرصش گرفت که فقط یکوچولو ازش کوتاهتر بودم درحد ۵ سانت .... نمیدونم خودمم هنگ بودم

روز دوم رفتیم ایران مال رفتیم فود کورت بماند که گفت چرا بند ننداختی دیگه جوش اوردم گفتم خیلیا ارزوشو ...

وای تورو خدا یدونه بزن تو صورتش دندوناش تو دهنش خورد شه بعدم کیونتو بکن بهشو راهتو بکش برو

این مرد نیست

باور کن این حتی ارزش نداره جواب اس ام اسشو بدی

چه برسه باهاش بری بیرون

2738
خیلی دلم گرفته خودش هیچ مالی نبود

عزیزم‌اصلا به درد زندگی نمیخوره ردش کن بره پی کارش

زندگی‌فقط داشتن‌شرایط‌مالی خوب نیس‌

ایشون فقط تو ظاهره

بچها اینارو دارم با گریه مینویسم هرچند دنبالمه و دوسم داره ولی دلم یکم گرفت... خودش پوستش سیاه که همشم اصرار داشت بخاطر کار اینجوری شده دندوناش تا یه جدیش فقط سالم بود با اینکه دندونپزشک بود.. همش فک میزد من فقط ساکت بودم برام سخت بود مثل خودش رفتار کنم رو گوشاشم مو سیاه داشت

خیلیییی واقعا باید به ویژگی های طرف مقابل احترام‌بذاره والا من بعد ۵سال تاحالا شوهرم نگفته‌بند بندا ...

شوهر منم تا حالا به خودش اجازه نداده همچین حرفی بزنه

یعنی چی آخه؟ 

اه من بودم جوری جرش میدادم با این حرکات مسخره اش تا یادش بمونه دختر مردم مسخره این نیست

فکر کرده چون پولداره هر زر مفتی که میخواد میتونه بزنه

خب تو تهران تفریحای من به پاساژ گردی (نه لزوما خرید) و کافه و رستوران ختم میشه هرجاییو میگفتم بریم میپرسید اینجا از اون جاهاست که پول اجارشونو میگیرن ازت؟ تو دلم میگفتم مگه قراره خرید کنم فرضا خریدم کنم مگه قراره تو پولشو بدی اگه خسیس نبود این حرفاش چی بود

شوهر منم تا حالا به خودش اجازه نداده همچین حرفی بزنه یعنی چی آخه؟  اه من بودم جوری جرش میدادم ...

خیلییی خودشو دست بالا گرفته‌ فک کرده کیه

بچها اینارو دارم با گریه مینویسم هرچند دنبالمه و دوسم داره ولی دلم یکم گرفت... خودش پوستش سیاه که هم ...

واسه چی گریه میکنی؟ واسه قد بلندت که ماشالله الان دختر هرچی قدبلند تر بهتر

واسه خصوصیاتت گریه نکن

چون تو توشون دخیل نبودی

خودتو دوست داشته باش

اون آدم ارزش داره حرفاش که بشینی گریه کنی؟ 

شوهر منم تا حالا به خودش اجازه نداده همچین حرفی بزنه یعنی چی آخه؟  اه من بودم جوری جرش میدادم ...

دقیقا خیلی ب خودش مطمئن بود ولی پسرای تهرانی همش مسخرش میکردن ولی من یجوری بودم ک دلش نشکنه اونوقت اون...

2706