2703
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804552 بازدید | 290067 پست
سلام گلم گند زدم  دیشب شوهرم یهو گفت میخوام دوستمو دعوت کنم‌منم‌گفتم باشه پاصدم پلو دم کردم‌مر ...

آخه چرااا؟؟😑

البته من خودمم پنجشنبه جمعه گند زدم.اما عیبی نداره

امروز پرانرژی ادامه دادم💪

تو هم تا شب با ۵۰۰ببند...انشالله فردا کاهش داشته باشی💕

*بامداد خمار* گروهآبی    وزن اولیه ۶۶  وزن هدف اول ۶۴ ....هدف دوم ۶۲...هدف نهایی ۶۰  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

زيبا بيااا ببين مال تو هم اينجورييي ميشدش @kiarash_mami    

ن من همیشه منظم پریود میشم🤔🤔

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
2456
قربونت عزیزم😍😍😍 عه خب ی کاری کن از استوپ دربیای دیگه حیف راستی این شوک کرمانی ک هستی جون گفتن ر ...

شوک نبود ک هستی توضیح داد اونم ی رژیم بود....

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
آخه چرااا؟؟😑 البته من خودمم پنجشنبه جمعه گند زدم.اما عیبی نداره امروز پرانرژی ادامه دادم💪 تو هم ...

خواهرم  از سال ۹۷ خونمون نیومده بود 

دوست شوهرمم همینطور بعد این همه وقتم ک اومدن 

اگه چیزی نمیخوردم خب خیلی بی ادبی بود 

اصلاااا از کالریم بالا نزد دوبار تو این هفته برنج خوردم در حد ۶ ۷ قاشق  ولی خب همینکه برنج خوردم خودش بده 

بعدم من به کسی نگفتم رژیمم وگرنه هی میخوان نقدو برسیم کنن 😒😓

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
دوستان لطفا بگید شام و ناهارتون چی بوده و هست...ایده بگیریم برای روزای فست

صبحانه چای خرما

میانوعده یدونه گیلاس😁

ناهار تخم مرغ آب پز

میانوعده دوتا زرد آلو

شد۱۳۰کالری😎

شبم نمیدونم هر چی بود میخورم تا ۵۰۰کالری

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
2714
بچه ها ایده کار در منزل چی دارین که کسب درامد خوب دلشته باشه کار سخت هم نباشه

تهران یه جا بود آموزش طلاسازی ونقره کوبی😍آموزش میدادن وکار میدادن بعد طرف تو خونه انجام میداد دست مزد میگرفت،

تابلو فرش بافی

لباس بیاری،کانال بزنی بفروشی

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍

بچه ها امروز تو رختخواب زنبور نیشم زد رفتم دکتر سرم قندی برام نوشت با آمپول و قرص ترسیدم سرم قندی بزنم رژیمم خراب شه دیگه نزدم

الانم خیلی درد دارم ظهرم از بیمارستان برگشتم مهمان سرزده اومد نهار اینجا بودن دیگه نمیشد ترازو بیارم اندازه بگیرم ولی دو سه لقمه خوردم ریز ریز برای همراهی

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2706