عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804892 بازدید | 290067 پست
مال من هنوز به اون مرحله نرسیده، فقط در حدیه که پوستم با فشار و آروم میاد بالا و دوباره برمیگرده سرج ...

خدا حفظش کنه برات عزیزم😍😍

مراقب خودت و نازگل باش

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
همین الانشم شده همه زندگیم😍😍😍😍 خدا دخترتو برات نگه داره عزیز دلم

سلامت باشی عزیزم دقیقا میدونم چی میگی .

من یادمه روزی که گلنوش بدنیا اومد بقلش کرده بودم همین طور بوش میکردم بوسش میکردم تا باهاش حرف میزدم زل میزد به چشم هام نگاهم میکرد .

صدام به گوشش آشنا بود از بس که تو بارداری باهاش حرف میزدم شعر میخوندم براش باورت شب به شب براش کتاب قصه میخوندم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
زنده باشی عزیزم نظر لطفته هم عمس از خوش هیکل بودنش میزارن منم گفتم بزار عکس نفسما بزارم

فدای تو دوست خوبم😍😍😍

ماهم خوش هیکلیم پس چیییی😀😀😀😀

منم دومین بچم دختر شد و خداروشکر میکنم چون داشتن دختر ی نعمت😗😗😗😗

اسم دخترم هم نفس قربووونش برم

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
فدای تو دوست خوبم😍😍😍 ماهم خوش هیکلیم پس چیییی😀😀😀😀 منم دومین بچم دختر شد و خداروشکر میکنم چو ...

عزیزمی دوست جونم ببخشید اسمتونا یادم نیس  .

خدا الهی دختر نازتونا براتون حفظ کنه و خیرشا ببینین .

چه اسم قشنگی داره پر از عشق و حس های خوب 

با هر بار صدا زدنش آدم احساس عشق و آرامش بهش دست میده

عزیزمی دوست جونم ببخشید اسمتونا یادم نیس  . خدا الهی دختر نازتونا براتون حفظ کنه و خیرشا ببینی ...

اسم من مینا عزیزم

ممنونم نظر لطفت 😍😍😍😍

از اشناییت خیلی خوشحالم

2706