2410
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804548 بازدید | 290067 پست
سلام سمیه جونم خوبی عزیزم مرسی فداتشم ک ب یادم بودی😚😚😚 دیروز رفتن دیگه خواستم برم ولی شوهرم سر ...

منم خوبمم عزییزم

بچه پروو که میگنن،، توییی.....

تازه رسیدیییی،،، خانم کجا کجاااا😤😤😤

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
عشقای من خیلی خیلی ممنونم بخاطر لطفی ک ب منو پسرم داشتید جای همتون خالی بود خیلی خوش گذشت😍فک‌کنید ه ...

خیلییی قشنگگگگنننن😍😍😍😍

چه همه جا رنگا وارنگههههه....🥰🥰🥰

دستت درد نکنه  عکس گذاشتییی😘😘😘

فضولیممم تو گلووم گیر کرده بوددد😅😅😅

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سمیه جون دیانا۲۴هم خیلی وقته پیدانیست،الی الهه ایناهم کم پیدان

اره واقعنییی چرا نیستنننن؟؟

ازشوون خبرییی نداریییی؟؟؟

🤔🤔🤔🤔

کالری مصرفی ۱۰۰۰

کالری سوزی ۵۶۰

—————

2456

امشب برادرشوهرام خونم دعوت بودن...

زدم خودمو ترکوندم😭😭

بدترینش یه تیکه ی بزرگ کیک شکلاتی بود😋😋😋نمیدونم چرا از خوردنش ناراحت نیستم

جوجه هم خیللللی خوردم🤗حقیقتش همونجوری ک قبلنا هم گفتم من خیللللللللی به خودم سخت نمیگیرم...بعضی وقتا از این حالا به خودم میدم چون واقعا روحیه مو عوض میکنه

از هیکلم راضی ام.فقط میخام این شکم و پهلوهای لعنتیم اب بشن😡حالا فردا عکس هیکلمو میزارم براتون

@pari95    

@هستی،بانو

*بامداد خمار* گروهآبی    وزن اولیه ۶۶  وزن هدف اول ۶۴ ....هدف دوم ۶۲...هدف نهایی ۶۰  
امشب برادرشوهرام خونم دعوت بودن... زدم خودمو ترکوندم😭😭 بدترینش یه تیکه ی بزرگ کیک شکلاتی بود😋😋 ...

کالریم ۱۶۸۰😱😱😱😱😱😱😱😱😳😳😳

*بامداد خمار* گروهآبی    وزن اولیه ۶۶  وزن هدف اول ۶۴ ....هدف دوم ۶۲...هدف نهایی ۶۰  
ب سلامتی بری و برگردی عزیزم زیارتت قبول باشه..حتما دعام کن فداتشم اتفاقا علی هم‌مشهد بود تو راه بر ...

سلامت باشی گلم.حتمادعاتون می کنم❤

وزن اولیه۷۱.وزن هدف۶۵.۶۴،۶۳،۶۲،۶۱،۶۰💪قد۱۶۵
سلام عزیزم خوشا به سعادتت تروخدا برای من دعا کن صاحب خونه شم همون خونه تو رویاهام 😢😢😢دیگه خسته شد ...

ان شاا...قسمت خودت بشه.حتمادعامی کنم،هرچی ازامام رضامیخوای بهت بده،خوبه خوبشوبهت بده😊

2714
عزیزم😭😭😭خوش بگذره😍😍😍منم دلم هوای زیارت آقارو کرده😢بگو منو یادش نره😢

به امام رضامیگم زودساراجون روبطلبه بیادپابوست😀حتمادعات می کنم عزیزم

@مهدیه24     کالری مصرفیم ۱۳۰۰ تا  ورزشامم 👇 پ شکم دو ست ۳۰ ث پ پهلو چهار ...

عزیزممم خخخ

عالی توپ درجه ۱

💪💪💪💪💪💪

تومیتونی

منم‌ مشغول خوابوند بچه ام‌بیجاره شدم😐😐😐😐😐

من به آرزوهام قول رسیدن دادم😍
@مهدیه24     انتحاری زدم 😩😩😩😩😩  یه بشقاب برنج با خورشت کوفته و دو تا کوفته ...

🤣🤣🤣

مثل من‌که خگخ رو فنا دادم

به نظرم تو دیکه ۷۳‌رو شدی‌ غصه نخور

من به آرزوهام قول رسیدن دادم😍

سلاااام 

بچه هااا دیشب همه چیز خوب بود ها

یهووو وحید اومد یک لیوان بزرگ برام معجون گرفت منم ب جای شام خوردم😃😄😅

🤗🤗🤗🤗🤗دختر خوبیم

امروز رعایت میکنم

تازه نهار قراره جوج بزنیم

اینا روولش یکشنبه شب قرار بریم مسافرت

یک هفته ای هم بیایم تولد ارمان باید بگیرم 

اینا ب کناررر باشگاهم ثبت نام کردم😎⁦☺️⁩🤗

وزن شروع۶۴        وزن فعلی ۶۰          وزن هدف۵۴
@مهدیه24     انتحاری زدم 😩😩😩😩😩  یه بشقاب برنج با خورشت کوفته و دو تا کوفته ...

برنجججج یه بشقاااااب😟

در طول روز اگه جیز میز میخوردییی،، یهووو اینقدر گشنت نمییشددد

گشنگگیییی دادی حتما به خودت🤔🤔🤔

کنار دستت یه بشقاب سالادد میزاشتیی ثواب داشت😅😅😅

2706