2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804851 بازدید | 290067 پست
سلام سمیه جونم خوبی عزیزم مرسی فداتشم ک ب یادم بودی😚😚😚 دیروز رفتن دیگه خواستم برم ولی شوهرم سر ...

منم خوبمم عزییزم

بچه پروو که میگنن،، توییی.....

تازه رسیدیییی،،، خانم کجا کجاااا😤😤😤

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
عشقای من خیلی خیلی ممنونم بخاطر لطفی ک ب منو پسرم داشتید جای همتون خالی بود خیلی خوش گذشت😍فک‌کنید ه ...

خیلییی قشنگگگگنننن😍😍😍😍

چه همه جا رنگا وارنگههههه....🥰🥰🥰

دستت درد نکنه  عکس گذاشتییی😘😘😘

فضولیممم تو گلووم گیر کرده بوددد😅😅😅

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سمیه جون دیانا۲۴هم خیلی وقته پیدانیست،الی الهه ایناهم کم پیدان

اره واقعنییی چرا نیستنننن؟؟

ازشوون خبرییی نداریییی؟؟؟

🤔🤔🤔🤔

کالری مصرفی ۱۰۰۰

کالری سوزی ۵۶۰

—————

2728

امشب برادرشوهرام خونم دعوت بودن...

زدم خودمو ترکوندم😭😭

بدترینش یه تیکه ی بزرگ کیک شکلاتی بود😋😋😋نمیدونم چرا از خوردنش ناراحت نیستم

جوجه هم خیللللی خوردم🤗حقیقتش همونجوری ک قبلنا هم گفتم من خیللللللللی به خودم سخت نمیگیرم...بعضی وقتا از این حالا به خودم میدم چون واقعا روحیه مو عوض میکنه

از هیکلم راضی ام.فقط میخام این شکم و پهلوهای لعنتیم اب بشن😡حالا فردا عکس هیکلمو میزارم براتون

@pari95    

@هستی،بانو

*بامداد خمار* گروهآبی    وزن اولیه ۶۶  وزن هدف اول ۶۴ ....هدف دوم ۶۲...هدف نهایی ۶۰  
امشب برادرشوهرام خونم دعوت بودن... زدم خودمو ترکوندم😭😭 بدترینش یه تیکه ی بزرگ کیک شکلاتی بود😋😋 ...

کالریم ۱۶۸۰😱😱😱😱😱😱😱😱😳😳😳

*بامداد خمار* گروهآبی    وزن اولیه ۶۶  وزن هدف اول ۶۴ ....هدف دوم ۶۲...هدف نهایی ۶۰  
سلام عزیزم خوشا به سعادتت تروخدا برای من دعا کن صاحب خونه شم همون خونه تو رویاهام 😢😢😢دیگه خسته شد ...

ان شاا...قسمت خودت بشه.حتمادعامی کنم،هرچی ازامام رضامیخوای بهت بده،خوبه خوبشوبهت بده😊

@مهدیه24     کالری مصرفیم ۱۳۰۰ تا  ورزشامم 👇 پ شکم دو ست ۳۰ ث پ پهلو چهار ...

عزیزممم خخخ

عالی توپ درجه ۱

💪💪💪💪💪💪

تومیتونی

منم‌ مشغول خوابوند بچه ام‌بیجاره شدم😐😐😐😐😐

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
@مهدیه24     انتحاری زدم 😩😩😩😩😩  یه بشقاب برنج با خورشت کوفته و دو تا کوفته ...

🤣🤣🤣

مثل من‌که خگخ رو فنا دادم

به نظرم تو دیکه ۷۳‌رو شدی‌ غصه نخور

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

سلاااام 

بچه هااا دیشب همه چیز خوب بود ها

یهووو وحید اومد یک لیوان بزرگ برام معجون گرفت منم ب جای شام خوردم😃😄😅

🤗🤗🤗🤗🤗دختر خوبیم

امروز رعایت میکنم

تازه نهار قراره جوج بزنیم

اینا روولش یکشنبه شب قرار بریم مسافرت

یک هفته ای هم بیایم تولد ارمان باید بگیرم 

اینا ب کناررر باشگاهم ثبت نام کردم😎⁦☺️⁩🤗

وزن شروع۶۴        وزن فعلی ۶۰          وزن هدف۵۴
@مهدیه24     انتحاری زدم 😩😩😩😩😩  یه بشقاب برنج با خورشت کوفته و دو تا کوفته ...

برنجججج یه بشقاااااب😟

در طول روز اگه جیز میز میخوردییی،، یهووو اینقدر گشنت نمییشددد

گشنگگیییی دادی حتما به خودت🤔🤔🤔

کنار دستت یه بشقاب سالادد میزاشتیی ثواب داشت😅😅😅

2706