2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804945 بازدید | 290067 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اعصابم خورد شد برای اینکه نرم تو دیگ زدم بیرون2 ساعت راه رفتم

نتیجه اینکه وقتی حال ورزش نداشتید یه جوری عصبانی بشید خودبهخود ورزشکار میشید

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
 دارم به ۲۶ نزدیک میشمم دقیقا مامانم همینوومیگههه😅 میگههه یه بچه بیاررر ،، خیال یه ملت را ...

منم از این حرفا از سمت فامیلای شوهرم زیاد شنیدم

نکنه حامله نمیشی 

مواظب باش چاقی نازایی میاره (تو دوران عقد که من 68 کیلو بودم) 

بعد انقدر گفتن و گفتن که شوهرم برگشت گفت انقدر به مائده حرف نزنید من بچه نمیخوام

از اون موقع دیگه هیچی نگفتن

ولی ای کاش همون اول زندگیتون میرفتید چکاپ که ببینید چقدر فرصت صبر دارید

ما این کارو نکردیم چون تصورمون این بود هر وقت بخوایم میشه😒😒😒😒ولی چی شد؟ 

2 سال و یک ماه طول کشید، دوبار سقط، و نگم از ضربه های روحی که خوردیم تو این مسیر

2731
سلام فاطمه جون کالری مصرفی امروز 300 تاشده یک ساعت پیاده روی تند داشتم که 120 سوزوندم واینکه دیگه چا ...

چطور اینقد کالریت کم میشه اونوقت سرپایی اونم با دوتا بچه!!!!

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

سلام دوسیا خوبین خوشین🙋🙋🙋🙋

نیستین کم پیدایین🙈

گزارش ندیدم من🙈🙈🙈حالامن پری هستم بیحالم  😁😁😁

مصرفی ۸۳۰

سوزیده پیاده روی یکساعت

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   

منم1300 تا خوردم دوساعتم پیاده روی

الانم سر موضوعی استرس دارم گلاب به روتون بیرون روی دارم بدجور

سلام فاطمه جون کالری مصرفی امروز 300 تاشده یک ساعت پیاده روی تند داشتم که 120 سوزوندم واینکه دیگه چا ...

دراز نشست برو ولی سعی کن کالریت رو کامل بگیری به مشکل میخوری اینجوری آب بدنت دفع میشه فک میکنی لاغر میشی در حالیکه داری عضلاتت رو از دست میدی خیلی ام سریع برمیگرده وزنت

2738
چطور اینقد کالریت کم میشه اونوقت سرپایی اونم با دوتا بچه!!!!

نمی دونم به خدا اما خوبم من باک ذخیره دارم راستی حلقه زدن بلدی تو من بلد نیستم 

یادت باشه ..... یادت باشه.... یادم هست ..یادم هست شهید سیاه کالی❤❤❤❤
دراز نشست برو ولی سعی کن کالریت رو کامل بگیری به مشکل میخوری اینجوری آب بدنت دفع میشه فک میکنی لاغر ...

نه آب کم نمیخورم اما اصلا اهل چای نیستم اهل نون نیستم دلیل چاقیم شیرینی زیادی بود که میخوردم الان نمیخورم وگرنه زیاد اهل غذا نیستم

یادت باشه ..... یادت باشه.... یادم هست ..یادم هست شهید سیاه کالی❤❤❤❤
نه آب کم نمیخورم اما اصلا اهل چای نیستم اهل نون نیستم دلیل چاقیم شیرینی زیادی بود که میخوردم الان نم ...

منم بلد نبودم تازه یاد گرفتم اگه پهلو داری بخر توام تمرین کن

ربطی به میزان آب خوردن نداره وقتی اینقد کم میخوری عضلاتت از بین میره نکن عزیزم سعی کن کالریت حداقل1200 تا باشه بعدن پشیمون میشی من یه بار این راهو رفتم

نه آب کم نمیخورم اما اصلا اهل چای نیستم اهل نون نیستم دلیل چاقیم شیرینی زیادی بود که میخوردم الان نم ...

من با روش الان تو 14 کیلو کم کردم طی چند ماه24 کیلو اومد سرجاش واقعا هم قابل کنترل نبود

2706