2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804963 بازدید | 290067 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام 

بین این دوتا موندم کدومو برم

کسی تجربه ای داره 

کدومو رفتین؟ 

وزنم زیاد نیس فقط برا شکم و پهلو میخوام برم

Cx سنگین نیست برا کسی ک قبلا باشگاه نرفته؟ 

با پیلاتس شکم و پهلو آب کردین؟ 

یه ماه اصلا تاثیری داره؟؟ شاید فقط یه ماهو بتونم برم

2728
آفرین حرف گوش بده

سلام فاطمه جون کالری مصرفی امروز 300 تاشده یک ساعت پیاده روی تند داشتم که 120 سوزوندم واینکه دیگه چالش رو انجام نمیدم دختر حرف گوش کنی هستم  راستی فاطمه من حلقه دارم اما بلد نیستم بزنم اما میخوام از امروز جدایی از پیاده روی روزی 20 تا دراز نشست بدم نظرت؟؟؟

یادت باشه ..... یادت باشه.... یادم هست ..یادم هست شهید سیاه کالی❤❤❤❤
در چ حالي دوستم رژيمم گرفتي؟؟قرارشد باهم پيش بريم

آره عزیزم امروز روز ششم رژیم هستم وزنمو نمی دونم تا هر روز یک ساعت پیاده روی تند دارم که حدودگود 2 کیلومتر پیاده رویه تو چطور گلم

2738
آره عزیزم امروز روز ششم رژیم هستم وزنمو نمی دونم تا هر روز یک ساعت پیاده روی تند دارم که حدودگود 2 ک ...

درخاست دوستي دادم بهت

منم رعايت كردم مسافرت بودم ورزش نداشتم ولي بيشتر وعده هارو ميوه خوردم ولي حس ميكنم كم نكردم 

درخاست دوستي دادم بهت منم رعايت كردم مسافرت بودم ورزش نداشتم ولي بيشتر وعده هارو ميوه خوردم ولي حس ...

رسیدن بخیر شما قند وزنت چنده عزیزم؟؟

۱۵۰ طناب ۱۵۰ پروانه ۱۰۰ زیر شکم هم رفتم  @مهدیه24      

خسته نباشی عزیزم‌منم ۳تا ست ۵دقیقه ای حلقه زدم🥰

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
چند سالته ؟؟؟ به نظرم یه نی نی بیار اگه شرایطشو دارین چون تاحالا قابلیت باروری خودت و همسرت ...

دارم به ۲۶ نزدیک میشمم

دقیقا مامانم همینوومیگههه😅

میگههه یه بچه بیاررر ،، خیال یه ملت را راحت کن ،، بعدش هر کاری دوست داشتی کن😁😁😁مامان میگه خیلی نگرانت هستم،،،

میگهه نکنه مشگلییییی دارید به من نمیگییید☹️

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
امروز خگخ هست من میوه میخوام بخورم چون سبزیجات سرده پری هستم تحمل سبزی ندارم 

حواست باشه، بعضی میوه ها هم سردی دارند خیلی

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2706