2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804814 بازدید | 290067 پست
کربوهیدرات  برنج ونان وماکارونی وسیب زمینی میشه؟

بیشتر تو ایناس و شیرینی جات 

میوه ها و غذاهام دارن ولی به مقدار کم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
من‌کنجد که نمیتونم هم ندوس هم جوش میزنه ولی مویزمیخورم‌ توت خشک وبادوم زمینی هم‌میگیریم‌انجیر‌خشک‌ون ...

چن وقته دارچین زنجبیل دم میکنم میخورم همه بدنم کهیر زده خیلی خوب بود سرحال میشدم و تأثیرشم تو کاهشم میدیدم حیف شد دیگه نمیشه بخورم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه هاااا زیبا کجاستتتت

زیبا گفته درگیر کارای تولد پسرش کیارش هس

فعلا وقت نمیکنه بره تو خط ورزش و گزارش دهییی

ولی دیدمششش زیرابی بعضیی وقتا انلاین میشهه

😂😂😂😂لهنتیی بی سرو و صدا میاد و میره👀

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2728

کالری مصرفی : ۱۰۰۰

کالری سوزی ۶۰۰

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

@kiarash_mami    

عزیزم دلمون برات تنگ شده...

تولد گل پسرتم هزارن بار گلباران

امیدوارم زسر سایه پدرومادر صالح و عاقل بزرگ شه🤩😍😍😍💛💙💗💙💖💛🧡

*بامداد خمار* گروهآبی    وزن اولیه ۶۶  وزن هدف اول ۶۴ ....هدف دوم ۶۲...هدف نهایی ۶۰  

سلام به همگی صبح قشنگتون بخیر🙋🙋🙋😍😍😍

صبحانه سیب دارم میخورم😋😋😋

@kiarash_mami   عزیزم تولد پسرگلت بسیار بسیار مبارک صدو بیست ساله ان شاءالله،زیرسایه پدرومادر🎊🎊🎊🎊

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
سلام به همگی صبح قشنگتون بخیر🙋🙋🙋😍😍😍 صبحانه سیب دارم میخورم😋😋😋 @kiarash_mami   عزیز ...

سلام رقیب جووون

نوووش جان عزیزم

میگم هستی از خودت عکس نمیزاری اندامتو ببینم؟

*بامداد خمار* گروهآبی    وزن اولیه ۶۶  وزن هدف اول ۶۴ ....هدف دوم ۶۲...هدف نهایی ۶۰  
 زیبا گفته درگیر کارای تولد پسرش کیارش هس فعلا وقت نمیکنه بره تو خط ورزش و گزارش دهییی ول ...

آهااان 

مچشو گرفتیا 😂😂😂😂

حق من محفوظه و به موقع به من داده میشه🥰من خوش شانس و خوش روزی هستم😍
2706