2703
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804552 بازدید | 290067 پست
 اخه تو عکس که کوچلو موچولوو بودیییی کهههه یعنیی همش سوع تفاهم بوده😂😂😂

تو اون عکس فکر کنم ۹۸ باشه دور شونه هام 😞😞😞😂😂

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
واااای من اینقد ازین کارا کردم و میوه های رنگاوارنگ خوردم که نگو یعنی میوه فروشه دیگه خودش میگفت این ...

حالا من برعکس شوهرم که بچه رو دیده بود میگفت از دور دیدم‌وای خدا مثل مامانش لب ورچیده وگریه میکنه هنوزم خیلیییی شکل منه مثل سیب که از وسط نصف شده همه اینو میگن

من به آرزوهام قول رسیدن دادم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پری من دور شونم همش استخونه مال توهم استخونه اخه استخون ک اب نمیشه

دور شونه هات چنده تو خیلی کوچیک میزنه تو عکسات 

اره منم استخون نعلتی ولی تا حدی ک بشه گوشتاشو اب کنم لاقل 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
2720
من امروز 3 کیلو متر پیاده روی تند داشتم که 236 تا کالری سوزندم 437 تا کالری مصرف کردم از امروز هم چا ...

نمیشهه که کلاا کربوهیدرات حذف کنیی

بدن نیاز داره

فقط مقدارشو کم کن!!!

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سلام😥 نمیدونم کی نمیدونم چطوری اصلا نفهمیدم چقد طول کشید ک انقد بهتون وابسته شدم😭ک انقد دلم براتو ...

علیک سلاممم😍

خوب بیا سر بزن گپ بزن

کل روز یه ۱۵ دقیقه که وقت داری😋😋😋

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2714
وای بچه ها😍😍😍😍😍 رفتم بری نازگلم با شوهرم امروزخرید کردیم😍😍😍😍 وووووی توروخدا ببینین چقدر ن ...

خیلییی بامزن

😍😍😍😍

مبارکش باشههه

خیلییی بامزن 😍😍😍😍 مبارکش باشههه

مرسی سمیه جونم😍😍😍

وای سمیه انقدر عروسکش نرمه مثل بالش🤗🤗🤗

باور میکنی بالای 6 یا 7 تا عروسک فروشی رفتیم تا اتفاقی اینو امشب پیدا کردیم🙊🙊🙊

میخوایم این عروسک شباش باشه که باهاش بخوابه❤️

مرسی سمیه جونم😍😍😍 وای سمیه انقدر عروسکش نرمه مثل بالش🤗🤗🤗 باور میکنی بالای 6 یا 7 تا عروسک فر ...

پس حسابییی بازار گردی ، کردی

عروسکش‌چه نازه و صورت خندانییی داره🤤🤤🤤

وای بچه ها😍😍😍😍😍 رفتم بری نازگلم با شوهرم امروزخرید کردیم😍😍😍😍 وووووی توروخدا ببینین چقدر ن ...

وای عزیزم خیلی نازه یادش بخیر منم دختر ۶ماهگی رکابیشو داشت

من به آرزوهام قول رسیدن دادم😍
2706