2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804934 بازدید | 290067 پست
سمیه😒😒😒😒😒😒😒 الان گویا بود یا بازم 😒😒😒😒😒😒نگات کنم؟ 

کاملا گویااا بود

🙈🙈🙈🙈

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
منمممممم😭😢😢😢 با اون شونه های گنده من این محاله تن من بشه 

عجبااا

تو که لاغریییی اینووو بگییی واقعااا داره هااااااا

🤔🤔🤔

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاملا گویااا بود 🙈🙈🙈🙈

بیاااااااا 

من دور رونم الان ۵۰ 

اگه طناب نزنم 

پروانه نزنم 

نرقصم 

پیادروی نکنم

ایا چیکار کنم ک کاهش داشته باشم 😕😓😒

فقط بلدی بگی نابود کردی بیا راهنمایی کن بالام‌جان😝😞

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
دلم ازین کمرای باریک میخواد    ازین لباسه هم موخوام😭😭

☠️☠️☠️

لباسِ ممنوعه

😅😅😅

2731
 عجبااا تو که لاغریییی اینووو بگییی واقعااا داره هااااااا 🤔🤔🤔

بیخیال بابا میزنمتا🙂😏

دور شونه هام ۱۰۲ 😳😳😳😠😠😠😠😠

من باید بشم ۹۰😢😤

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
بیاااااااا  من دور رونم الان ۵۰  اگه طناب نزنم  پروانه نزنم  نرقصم  پی ...

برو غذاهای خوشمزههه بخوووور🤤👹👹🤤

شیرینیییی🍩

کیککککک🎂

پلوووو🍚

بستنی🍦

بازم راهنمایی خواستی در خدمتم🤨🤨🤨

———————

واما بحث شیرین ورزش😪😪😪

تقسیم بندی کن ورزشارا 

اون روزی که پیاده روی داری، طناب نزن

طناب میزنی پیاده روی نکن

همه را با هم بزنییی،، نابوود میکنیی😅😅😅

——

ترکیبی بزن

مثلا طناب برو، رقص ، چالش

بعدش بدو بدو را بزار یه روز دیگه با ورزشای دیگه 🤓

بیخیال بابا میزنمتا🙂😏 دور شونه هام ۱۰۲ 😳😳😳😠😠😠😠😠 من باید بشم ۹۰😢😤

اخه تو عکس که کوچلو موچولوو بودیییی کهههه

یعنیی همش سوع تفاهم بوده😂😂😂

سارا بیا ببینم چیکارا کردی ورزشاتو بگو ببینم شیری یا روباه🙂🙂🙂

هیچی فخط ۳۰۰۰گام پیاده روی کردم😓شاممو ۷٫۳۰خوردم،گفتم بره پایین بعد ورزش کنم

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
2738

من امروز 3 کیلو متر پیاده روی تند داشتم که 236 تا کالری سوزندم 437 تا کالری مصرف کردم از امروز هم چالش یه ماه بدون کربو هیدرات شروع کردم در ضمن شوهرم هنوز ترازو نخریده 

یادت باشه ..... یادت باشه.... یادم هست ..یادم هست شهید سیاه کالی❤❤❤❤
بیخیال بابا میزنمتا🙂😏 دور شونه هام ۱۰۲ 😳😳😳😠😠😠😠😠 من باید بشم ۹۰😢😤

پری من دور شونم همش استخونه مال توهم استخونه اخه استخون ک اب نمیشه

وزن شروع۶۴        وزن فعلی ۶۰          وزن هدف۵۴
 برو غذاهای خوشمزههه بخوووور🤤👹👹🤤 شیرینیییی🍩 کیککککک🎂 پلوووو🍚 بستنی🍦 بازم ر ...

😒😒😒😒😒😓😓😓

2706