2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804932 بازدید | 290067 پست
پریناز شیر پاک کن داری؟ بعد بخور با شیر پاک زیییاد ماساژ بده بعد پاک کن بعد بخور بده  بعد اس ...

شیر پاکم چندسال پیش تموم شد منم گفتم بیخیال به چه درد میخوره نخریدم 

یعنی میگی بخرم ؟ 

چه مارکی بنظرت خوبه 

منم ماسک و اینا میزارم بعدش 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
هلو زیاد بخور روی زیبایی تاثیر داره

والا مبینا جون انقدر گفتن که گیلاس و آلبالو باعث میشه لبای بچه صورتی خوشگل بشه 

این دوتا میوه تو خونه ما از وقتی فصلش شده هست🤣🤣

بقیه میوه ها هم موز (تقریبا هر روز) و شلیل و انگور هم میخورم ولی نه زیاد

تو فصل پرتقال و نارنگی که خیلی این دوتا میوه رو خوردمو سیب هم 3ماه اول خوردم به زور چون از سیب زیاد خوشم نمیاد

تو فصل آلوچه یا همون گوجه سبز شما خودمو خفه کردم باهاش🤣🤣🤣🤣عاااااااشق آلوچه ام. حیف که زود تموم شد فصلش. 

خربزه هم میگن برای خوشگلی خوبه که اونم میخورم ولی خیلی نه چون خاصیت شل کنندگی دهانه رحمم داره

خلاصه من تو بارداریم تقریبا از هیچ میوه ای دریغ نکردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان چای ترش تو لاغری کمکی هم‌میکنه تو خونه دارم ولی استفاده نمیکنم ،یعنی ارزش خوردن داره شبا بعد شام بخورم

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
اینستا ندارم بزنم روی یوتیوب شاید بیاره  خو خسته نباشی حسابی خودتو خسته کردی هم ورزش هم گوشتا ...

خخخخ نه دیگه امروز کاری نمیکنم فقط مونده ظرف شستن‌تمیز‌کاری کاش‌اینام‌ کالری‌بسوزونه

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
2728

من کالریم تا الان ۹۰۰ بوده چون ناهار برنج خوردم😑یک ونیم کفگیر😆

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
والا مبینا جون انقدر گفتن که گیلاس و آلبالو باعث میشه لبای بچه صورتی خوشگل بشه  این دوتا میوه ...

عه چه جالب در مورد گیلاس و آلبالو نشنیده بودم یادم باشه برای نی نی بعدی حتمن بخورم 

اگه میخوای بور بیاد اب انبه و انبه بخور 

زیتون و روغن زیتون هم باعث سفیدی میشه 

اگه میخوای چشاش درشت بیاد ، اول صبح یه لیوان آب سرد بخور ولی زیاده روی نکن چون ممکنه روی عصب تاثیر سو داشته باشه 

گلابی و به هم واسه زیبایی خوبه 

2738
والا مبینا جون انقدر گفتن که گیلاس و آلبالو باعث میشه لبای بچه صورتی خوشگل بشه  این دوتا میوه ...

به هم  بچه رو خوشگل میکنه وبا طراوت مهمتر از‌همه اش سوره ولعصر ومحمد رو زیاد وبلد بخون‌بچه رو صبور میکنه‌‌ بچه بد قلق خیلی‌سخته

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
عه چه جالب در مورد گیلاس و آلبالو نشنیده بودم یادم باشه برای نی نی بعدی حتمن بخورم  اگه میخوای ...

برای چشم درشتی نیازی نیست چیزی بخورم چون چشمای خودم درشتن😁😁😁😁

وقتایی که تعجب میکنم و چشام گرد میشه شوهرم میگه مائده چشماتو ببند داره میفته رو زمین🤣🤣🤣

من هرکاریم بکنم دخترم سفید نمیشه😒😒😒چون جد در جد سبزه ایم😁😁😁

به هم  بچه رو خوشگل میکنه وبا طراوت مهمتر از‌همه اش سوره ولعصر ومحمد رو زیاد وبلد بخون‌بچه رو ص ...

اگه به بچگیای مادرش بره خوش رو و خوش اخلاق میشه😁

مامانم میگه بغل همه میرفتی، اصلا گریه ای نبودی و همش میخندیدی😂😂😂میگه از همون بچگی همیشه نیشت تا بناگوش باز بود😂😂😂😂😂

من دو روزه نبودم یعنی یه نفر نبود واسه رضای خدا تگم کنه 😢بلکه یکم انگیزه بگیرم 

انگیزت رو قتی بگیر که میری رو ترازو فک کن اصلا کسی همراهت نیست به قول پسرم هرکسی به فکر خودشه توام به فکر خودت باش

همیشه اینو بهم میگه بعدم میگه آدم یه بشقاب غذا میخوره نه سه تا

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
سارا من با ترازوی خونه که وزن میکنم از 65.500 وزن قبل بارداریم شدم 72.700 (ناگفته نماند که یه هفته ...

عزیزم من تو بارداری20 کیلو اضافه کردم ماما و مرکز بهداشت همش اذیت میکردن یه بار میگفتن وزنت خیلی رفته بالا یه بار میگفتن این هفته چرا زیاد نکردی به خدا یه بار میگفت پودر تقویتی بگیر یه بار میگفت نان و برنج نخور به حرف اونا میبودم معلوم نبود الان بچم چی شده بود

دکترم پروفسور رضوی بود شاید اسمش رو شنیده باشی بهم میگفت از همه چیز بخور فقط زیاده روی نکن و پیاده روی آروم هم داشته باش هیچوقتم رو وزنم حساس نشد

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
به هم  بچه رو خوشگل میکنه وبا طراوت مهمتر از‌همه اش سوره ولعصر ومحمد رو زیاد وبلد بخون‌بچه رو ص ...

واااای من اینقد ازین کارا کردم و میوه های رنگاوارنگ خوردم که نگو یعنی میوه فروشه دیگه خودش میگفت اینم ببر بچه ت خوش اخلاق میشه اونم ببر خوشبو میشه.....

وقتی بچم دنیا اومد لحظه ی اول متوجه شدم که کپی باباشه از اتاق عمل اومدیم بیرون شوهرم داشت از ذوقش گریه میکرد گفتم بیشتر گریه کن هرچی زحمت کشیدی به باد رفت بچه مون عین خودت شد قیافش

یهو با چشای اشکی زد زیر خنده چقد خوب بود اون شب

انشالله خدا قسمت همه ی منتظرا بکنه اون حس رو تجربه کنن

2706