2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804880 بازدید | 290067 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای بچه ها دارم از شیر دادن بالااا میارم خستم گردن وکتفم همه اش درد میکنه این بچه ام پیلهههه هی میگه ...

ای جونم😍😍😍😍

رژ قرمز بزن روش بگو اوف شده😁دیگهسمتش نمیاد

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
نگید چرا نرفت تاپیک جدا بزنه چون اونجا هی میگن دروغه و دروغه حس توضیح دادن و اثابتشو ندارم فعلا بای ...

باز چه گندی زده😤😤😤😤تو که میگفتی دیگه برات مهم نیس چرا الکی خودتو عذاب میدی آخه😣😣😣

2728
دوستان کیا قرص زینک پلاس خوردن واثرشو رو ریژش مو دیدن چجوریاس؟خارجی یا ایرانی؟ من ایرانیش خوردم خیل ...

من میخورم خوبه

ولی هفته ای دوبار فقط بخور

با دکتر مشورت کردم گفت ضرر داره بیشتر از دو بار در هفته بخوری

حق من محفوظه و به موقع به من داده میشه🥰من خوش شانس و خوش روزی هستم😍
باز چه گندی زده😤😤😤😤تو که میگفتی دیگه برات مهم نیس چرا الکی خودتو عذاب میدی آخه😣😣😣

سارا توی لحاف دشک من باهم بودن هر شب نگا میکنم یادم میاد 😔اره وحید مهم نیس اما قلبم درد میکنه سارا صفحه گوشیم خیس خیسه

😔😔😦چکار کنم سارا میبینمش  حالم بد میشه

وزن شروع۶۴        وزن فعلی ۶۰          وزن هدف۵۴
سارا توی لحاف دشک من باهم بودن هر شب نگا میکنم یادم میاد 😔اره وحید مهم نیس اما قلبم درد میکنه سارا ...

ای خدا ذلیلشون کنه😣😣😣😤😤😤😤😢😢😢😢😢بمیرم برا دلت

سارا توی لحاف دشک من باهم بودن هر شب نگا میکنم یادم میاد 😔اره وحید مهم نیس اما قلبم درد میکنه سارا ...

درو قفل میکردی زنگ میزدی بیان ببرنشون😤حکم زنا شلاقه،حق طلاق ومهریتم میدادن بهت

ای خدا ذلیلشون کنه😣😣😣😤😤😤😤😢😢😢😢😢بمیرم برا دلت

خدانکنه

فکر کن سارا من مطمعن بودم وحید میره سرکار اما دختره میبرده دم مغازش 😔بد منو میگفتن و س کس میکردن

انکارم نمیکنن😔

درو قفل میکردی زنگ میزدی بیان ببرنشون😤حکم زنا شلاقه،حق طلاق ومهریتم میدادن بهت

من هربار وحید مست میکرد زنگ میزدم پلیس😔اما هیچوقت نبردنش میگفتن عب نداره شوهرته و فلان

اما من یک شب رفتم تا تولد دیر برگشتم وحید منو برد پزشکی قانونی حالم خیلی خرابه کاش بمیرم

خدانکنه فکر کن سارا من مطمعن بودم وحید میره سرکار اما دختره میبرده دم مغازش 😔بد منو میگفتن و س کس ...

ای خدا😬😬😬امام رضا بزنه به کمرشون😬😬😬لوشون بده

من هربار وحید مست میکرد زنگ میزدم پلیس😔اما هیچوقت نبردنش میگفتن عب نداره شوهرته و فلان اما من یک ش ...

عجبا😡😡😡چرا مگه اونجا کجاست آخه😤😤تهران مرده تو بگه به زنش فوری میندازنش بازداشت گاه😣😣ببین چیز میز هس تو بساطشون؟،دختره پدری برادری چیزی نداره؟اگه مواد ومشروب باشه وخودشونم که نامحرمن کم کم هر کدوم ۵۰۰تا شلاق دارن

هییییییییی خواهر داغ دلمو تازه کردی😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
هییییییییی خواهر داغ دلمو تازه کردی😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

حالم خرابه مریم امشب فقط مرگ میخوام دنبال سیاهنورم

2706