2410
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804551 بازدید | 290067 پست
سلام عزیزم صبح قشنگت بخیر نازگل جون خوبه؟ طبق تجربه ای که دارم ساک وسایل خودت و نی نی رو جدا کن. ...

نوار بهداشتی یا پوشک برای خودم؟ 

آخه دوستای دیگه ام. گفتن پوشک بزرگ برای خودت بگیر چون نوار بهداشتی کفاف اون خونریزی رو نمیده☹️☹️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام🙋🙋🙋🙋🙋🙋 صبحتون بخیر من اومدم با یه پست انگیزشی اول صبح توپ😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 ان ...

سلام صبح قشنگت بخیر

چه انگیزه جانانه ای😍😍😍

گروه آبی💪شروعی دوباره ۱۴۰۱/۱۲/۱۳💪شروع:۷۵  الآن:۷1  هدف:۶8

راستی خوشگلا بیاید از شروع صبحم بگم

صبح بلند شدم رفتم یه دوش آب گرم گرفتم بعد کل بدنم رو اسکراب ماست و سدر گذاشتم و بعدش هم ماسک تخم مرغ و نشساته و آرد برنج رو صورتم گذاشتم و بعدشم یه دوش آب سرد گرفتم.

آی چسبید😁الانم دارم آب جوش و عسل و آبلیمو ناشتا میخورم.

بعد میرم پیاده روی تا که ده هزار گام رو امروز برم

2456
سلام بچه ها صبحتون بخیر خوبین؟  بچه ها میگم من الان اومدم یه سری وسایل نازگلو بردارم بزارم ت ...

راستی مائده جون یه جفت دمپایی نو هم برای خودت ببر.

2714
یه دمپایی رو فرشی دارم که نوئه همونو برمیدارم

عزیزم دمپایی و لباس بیمارستان و یه سری وسایل رو از خود بیمارستان باید تهییه کنی اگر طبیعی ویا سزارین باشی هر دوش یکروز بستری داره ،وتو تمام بیمارستانا تمام ملزمات اعم از پوشک دمپایی یه سری وسایل دیگه توی ساک میدن به مادر

مهمتر ازهمه به نظرم برس مو یکم وسایل ارایش جینگول ببر از داروخونه هم عطر مخصوص بچه بگیر بزن به لباست تا وقتی میان عیادتت عالی باشی😘😘😘😘

از بیمارستانت بپرس حتما که چبا رو بهتون میدن که انقدر بار الکی نبری 

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
عزیزم دمپایی و لباس بیمارستان و یه سری وسایل رو از خود بیمارستان باید تهییه کنی اگر طبیعی ویا سزارین ...

اتفاقا تو فکرم هست که برم هم زایشگاهشونو ببینم

هم بپرسم که اصلا لوازمی میدن به مادر یا نه؟ 

ما فامیلامون رسم ندارن بیمارستان بیان عیادت فقط خانواده دختر و شوهر (که من خانواده شوهرم اینجا نیستن) 

فامیلا بعد از اینکه مرخص بشم برم خونه مادرم دونه دونه میان عیادت

@دخترتیری    

مرسی پری جونم دیشبم هی کلنجار رفتم یاد گرفتم فقط یه سوال عزیزم من میخوام مثلا هر روز برنامه بده که این کارآ رو بکن یا اینارو بخور با مانکن نمیشه مثل کاربر سمیه که اسکرین گذاشته

یادت باشه ..... یادت باشه.... یادم هست ..یادم هست شهید سیاه کالی❤❤❤❤
2706