2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804883 بازدید | 290067 پست
آره فقط باید کالری شماری هم بکنی‌ من الان فقط پیاده روی میکنم و رعایت رژیم هفته ای یک کیلو گم میکنم

اره کالری شماری که حتما  دوروز فست وخگخ هم میرم

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
گلم تو با نیم ساعت رقص و نیم ساعت پیاده روی شروع کن هر ۱۰ کیلو کاهش اضافه کن!

اهان‌ ممنونم‌خیلی لطف‌میکنی‌جواب‌میدی

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم...بله 😊

خیلی دلم میخواد یاد بگیرم ولی دوستم میگفتوهر چی تمرین کرده یاد نگرفته میترسم منم یاد نگیرم

خدایااااا واقعا 5 سال انتظار بس نیست...؟ نی نی مو زودتر بفرست تو دلم 😭😭😭😭
2728
حالا ۵تا نی نی بیاری میبینی شکلش باید چجوری باشه😄

😍😍😍اتفاقا مامانمم میگه تا بخوای کوچیکش کنی باید بزرگ بشه🙈🤦‍♀️🤦‍♀️😅😅😅

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
من امروز نیم ساعت ورزش کردم بچم نذاشت بسکه گریه کرد وپامو چسبید😐

وااای مشکل پسر من واگیردار بوده لابد  

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
وااای مشکل پسر من واگیردار بوده لابد    

اره دخترمو چشم زدم گفتم میذاره ورزش کنم 😏😥

منم امروز کالری مجازم رو مصرف کردم 

10 روزه نان سفید نخوردم شوهرم میگه دیگه نمیخرم همه سنگک میخوریم

صب نیم ساعت رقصیدم عصر رفتم پیاده روی که دو ساعت طول کشید ولی هیچیش شبیه پیاده روی نبود تمام مدت تو مغازه ها چرخیدیم 

فردا جبران میکنم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

فردام فسته نهایت تلاشم رو میکنم خطا نکنم

خرما گرفتم هسته هاشو درآوردم بعد کنجد قاطیش کردم و ورز دادم و گلوله ای شکلش دادم وسطشونم گردو گذاشتم و کالری هر گوله رو حساب کردم 

شمام درست کنین خیلی خوشمزه و مقویه

@مربا     خانومی کجایی امروز ندیدمت تو تاپیک نکنه سرت تو دیگ بوده؟

خخخخخ نه عزیزم مهمونی بودم ۱۵۰۰ تا خوردم ۲۵۰ تام سوزوندم😂😂😂😂

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
الان شما میدونی مثلا یه دستگاه که میزنم (تردمیل و الپتیکال تو خونه دارم ) واسه وزن من چقد کالری میسو ...

من اصلاکالرس سوزوندموحساب نمیکنم.فقط میگم نیم ساعت پیاده روی تند،نیم ساعت رقص،زیادبه فکرمقدارسوزونده هات نباش.

چرا  گزارشااا کم شدن  😤😤😤

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

گزارش#  

چرا عکس اپلوووود نمیشهههه

کالری مصرفی ۹۰۰

کالری سوزی ۸۶۰

—————————

۱۰۰ درازنشست

۶۰ زیرشکمی

۱۰۰ پروانه

چالش بازو

چالش ران

جالش نفس عمیق

چالش صورت

چای سبز

نان جو

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

گزارش من در روزی که گذشت

کالری دریافتی 1200

کالری سوزانده 700

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!
2706