2703
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804541 بازدید | 290067 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
😅چرا آخه خو بهش بگو رژیمی 

میگم میگه بیا بریم تو یه چیز دیگه بخور خیلی اصرامیکنه منم اونروز انقد هوس یه چیز شیرین کردم یه بستی نونی رونصف کردم خوردم اونام یه ظرف بزرگ معجون 

دلم بچه دوم میخواد ولی دغدغه ونگرانی زیاد دارم خدایا خودت همه چیزوoK کن

[QUOTE=94842461]میگم میگه بیا بریم تو یه چیز دیگه بخور خیلی اصرامیکنه منم اونروز انقد هوس یه چیز شیرین کردم یه بستی ...[/QUOTE]

حالا ماهی یه بار عیبی نداره

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
خوبه خودتم میدونی😅

گوجو🤣😒

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
پرده😱😱😱پردت😨

اون پرده نه😒😝

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
2714
زپم وزن هدف۶۳نمودار داد خودم تنظیم کردم مث برنامه خودمون فستا رو ۵۰۰ بقیه روزا ۱۳۶۰ حالا اگه زیاد بخ ...

کرفس نداره اینو

یه مدت تثبیت باش مثلا دو سه هفته ولی کالریتا یهو بالا نبر مثلا از کالری مجازت 150 تا بیشتر بخور هفته ...

این هفته ک گذشت تثبیت بودم دیگه الان پرقدرت و با رعایت شروع گردم مطمئنم ک نتیجه میده💪😍

مرسی عزیزم دعا کن بتونم چن وقته شوهرم همش منو میبره ویتامینه منم دیوونه معجونم ولی نمی‌خورم اونو دخت ...

الهی آفرین 😎😎😎حتما لاغر میشی شک نکن فقط عجله نداشته باش صبوری کن

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
[QUOTE=948424 61]میگم میگه بیا بریم تو یه چیز دیگه بخور خیلی اصرامیکنه منم اونروز انقد هوس یه چیز شی ...

نه بابا تن تن میبره چون خودش دوس داره الانم میگه صبونه بریم کله پاچه منم میگم نه باورکنین صبح یاعت5بالاسرم انقدمیگه پاشوبریم دیوونم میکنه دعا کنین جلوش کوتاه نیام 

دلم بچه دوم میخواد ولی دغدغه ونگرانی زیاد دارم خدایا خودت همه چیزوoK کن
نه بابا تن تن میبره چون خودش دوس داره الانم میگه صبونه بریم کله پاچه منم میگم نه باورکنین صبح یاعت5ب ...

اوففف ایشالله چاخ شه 😈ریژیم بگیره دیگه ازین هوسا نکنه😅😅😅

تو هم خیلی با اراده ای 💪آفرین

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
این هفته ک گذشت تثبیت بودم دیگه الان پرقدرت و با رعایت شروع گردم مطمئنم ک نتیجه میده💪😍

هستی عکسمو بزارم میخوام برم بحوابم خیلی خسته ام

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
2706