2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804969 بازدید | 290067 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس خوبه 😍کالری شماری یعنی وزنتو ×۲۰_۱۰۰

1280 تا باید بخورم ولی امروز شد 1300 فردام که خونه مامانم همش میخواد بگه بخور البته گفتم غذای برنجی نزاره

دلم بچه دوم میخواد ولی دغدغه ونگرانی زیاد دارم خدایا خودت همه چیزوoK کن
2728
خب مگه دروغه رعایت کنم و کم نشم😥خب ناراحت میشم دیگه خیلی وقته ندیدم رو ترازو کاهش باشه😔

یه مدت تثبیت باش مثلا دو سه هفته ولی کالریتا یهو بالا نبر مثلا از کالری مجازت 150 تا بیشتر بخور هفته بعد 100تا بزار روش که وزنت یهو بالا نره بعد دوباره پر قدرت رژیم را شروع کن

2738
اره من اونموقعها ک دنبال ی راه چاره بودم واسه سز گفتن کسی ک عمل چشم کرده باشه طبیعی زایمان نمیکنه و ...

ادم سزارین بشه

میشه شکم رو تخت کرد بعدش؟؟؟

حق من محفوظه و به موقع به من داده میشه🥰من خوش شانس و خوش روزی هستم😍
1280 تا باید بخورم ولی امروز شد 1300 فردام که خونه مامانم همش میخواد بگه بخور البته گفتم غذای برنجی ...

کمکم عادت میکنی به نه گفتن به غذا😊موفق میشی😘😘

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
کمکم عادت میکنی به نه گفتن به غذا😊موفق میشی😘😘

مرسی عزیزم دعا کن بتونم چن وقته شوهرم همش منو میبره ویتامینه منم دیوونه معجونم ولی نمی‌خورم اونو دخترم میخورن منم آب کرفس کوفت میکنم

دلم بچه دوم میخواد ولی دغدغه ونگرانی زیاد دارم خدایا خودت همه چیزوoK کن
خواهر من سزارین شد هر دوتا بچه شو ولی بعدش لاغر شد اما شکمش هم خیلی شل شد هم تخت نشد البته بگم. من ...

بدنسازی هم رفت؟

حق من محفوظه و به موقع به من داده میشه🥰من خوش شانس و خوش روزی هستم😍
2706