2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804878 بازدید | 290067 پست
دوستان خوبی که اطلاعاتتون بیشتره لطفا جوابمو بدین: اگه5 شنبه ها به جای خام و گیاه همین فست رو بگیری ...

عزیزم خگخ اجباری نیست ،همون سالم خوری انجام بده غذاهای آبپز میوه لبنیات کم چرب و..

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   

تا الان همون خرما صبح مصرفیم هست😎 

ناهار هنوز نخوردم ولی تخم مرغ گذاشتم بپزه با گوجه وخیار شور بخورم😍

شام هم هنوز تصمیمی نگرفتم 😎

یکساعت بعد ناهار ورزشای دیگم رو شروع میکنم💪💪

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید من با کرفس پیش میرم وزنم خوب کم شده ولی سایزم فرق نکرده رژیم ندارم همه چی میخورم به غیر شیرینیجات ولی به اندازه ورزش هم نمیکنم 

آی سو جان قشنگترین اتفاق زندگی منی عزیز دل مامان
2728
اتفاقا منم سیوش کردم با اجازت از رو همین میرم و حتما انجامش میدم💪🏻 @kiarash_mami     ...

عزیزدلی...💜صاحب اختیاری گلم😘😘😘

شروع جدید۹۸/۳/۱۹...وزن:۷۴/۸۰۰😨😨😨          وزن فعلی72/300...هدف اول:۶۹...هدف دوم:۶۴...هدف سوم:۵۹...هدف چهارم:۵۶...هدف اصلی:۵۴

ساعت ۴

چالش نیم ساعت حلقه....

هر کس پایس لایک کنه...سر ساعت ۴ هم اعلام حضور کنه...💜💜💜💜💜💋💋💋

شروع جدید۹۸/۳/۱۹...وزن:۷۴/۸۰۰😨😨😨          وزن فعلی72/300...هدف اول:۶۹...هدف دوم:۶۴...هدف سوم:۵۹...هدف چهارم:۵۶...هدف اصلی:۵۴
من حلقه مو زدم 🤗🤗

برا ساعت بعد اماده باش😁

حدودا چه ساعتایی میزنی عزیزم؟؟؟

بچاها ساعتایی که میتونید حلقه  بزنید رو اعلام کنید...ببینیم کدوم ساعت بیشتر میتونیم تا همه با هم هماهنگ بشیم....

اگه موافقید ساعتا رو بگید بعدم تگم کنید....

2706