2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804964 بازدید | 290067 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااااااای بچه ها بهاره رهنما لاغر کرده چقدر خوب شده  جدا چقدر لاغری لذت بخشه چه آدم خودش لاغر ...

اره اون که خیلی وقته ...نعیمه نظام دوست هم خیلی لاغر کرده تغییر کرده

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
2731

سلام 🤗🤗🤗🤗

بچه ها امروز سالگرد ازدواجمونه شاید فستم به فنا بره 😊

البته شاید ....ببینم شوهرم برنامه ای داره یا نه .تو این ۷ سال که کاری نکرده گفتم شاید امسال فرجی شد😁

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
جدی من اونو هم ندیدم ایشالا همه چاق ها متناسب بشن .خیلی لذت بخشه

اره برو ببین اصن ازین رو به  اون رو شده😊

اره برو ببین اصن ازین رو به  اون رو شده😊

اره حالا میرم میبینم جدا آدم اینا را میبینه انگیزه مون بیشتر میشه وای فکرشا بکن دو ماه دیگه بشم 60کیلو من دیگه اون موقع رسما روی ابر ها راه میرم از خوشحالی😊😊😊😊

2738
اره حالا میرم میبینم جدا آدم اینا را میبینه انگیزه مون بیشتر میشه وای فکرشا بکن دو ماه دیگه بشم 60کی ...

منم به ۸۰ برسم میرم رو ابرا    

2706