2410
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804552 بازدید | 290067 پست

سلام علکم خوشگلا✋😁😁😁حال شما چیطوره؟

بچه ها چه همهتون زود جو گیر میشینا😄😄😄😅😅اهم اهم حالا بیخیال

من دیروز با خواهر. زادم رفتیم پاساژ گردی ۳ساعت راه رفتیم بعدم اومدیم خونه نیم ساعت باباکرم رقصیدیم💃💃💃💃دیگه جون نداشتم تکون بخورم

امروز ولی جبران میکنم💪حلقه وچالش میرم شدییییییددددد😍

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون خیلی جامع توضیح میدید. اگر کسی هست که بتونه ریز نکته رو بگه ممنون میشم 😍

سلام نجمه جون،من خودم پیاده روی،طناب،پروانه،حلقه،چالش،و رقص میرم😍 پیاده روی هر چی سرعتی تر باشه بهتره،طناب،موقع گرم کردن ووسط ورزشا بزنی ضربان قلبت بالا میره ،پروانه به ءب شدن چربیای پشت کمر خیلی کمک میکنه،حلقه واسه کمر وشکم،چالشم همون ورزشاییهذکه بیشتر تو باشگاه میرن از گوگل دان کن،رقصم هر چی کرمته😁

سلام به همه صبح فستتون بخیر...😂😘

اینم برنامه امروزم...

@mania1373    

گلم من برنامم تا شنبه هفته ی دیگه همینه...دیگه نمیذارم وقتی تغیرش دادم مینویسم....تگت میکنم عشقم💜💜😘😘

شروع جدید۹۸/۳/۱۹...وزن:۷۴/۸۰۰😨😨😨          وزن فعلی72/300...هدف اول:۶۹...هدف دوم:۶۴...هدف سوم:۵۹...هدف چهارم:۵۶...هدف اصلی:۵۴
2456

دوستان راه پیشنهاد بدین برای کوچیک شدن شکم🤔🤔ممنون میشم هم نوشیدنی هم ورزش 

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
2714

ورزش حلقه...نوشیدنی دمنوش سماق😁

شروع جدید۹۸/۳/۱۹...وزن:۷۴/۸۰۰😨😨😨          وزن فعلی72/300...هدف اول:۶۹...هدف دوم:۶۴...هدف سوم:۵۹...هدف چهارم:۵۶...هدف اصلی:۵۴
ورزش حلقه...نوشیدنی دمنوش سماق😁

همون سماق عالیه🤣🤣🤣حلقه نمیرم درد داره😫😫

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
کالری رو که رعایت کردم حتی کمتر از حد هم مصرف کردم ولی ورزش و دمنوش نداشتم 

نباید کمتر مصرف کنی گلم...چون باعث میشه استپ وزنی کنی...

همون سماق عالیه🤣🤣🤣حلقه نمیرم درد داره😫😫

بزن من روزی ۱/۱۵ساعت میزنم...قبل عید با بچه ها چالش داشتیم تا روزی ۲/۳۰ساعتم میزدیم...

ورزش# شماره ۶ ،زینب جون این حرکتا اثر گذارن فقط باید مداومت داشته باشه وچند ماه انجام بشه تا اثر کنه😍https://www.instagram.com/p/BpbIy-_AmJe/

کالری رو که رعایت کردم حتی کمتر از حد هم مصرف کردم ولی ورزش و دمنوش نداشتم 

خب معلومه دیگه چرا کم نشدی🤔🤔گلم باید کالریاتو حتما پر کنی بجز شنبه و سه شنبه .بعدش حتما ورزش داشته باش حتی شده نیم ساعت پیاده روی .دمنوش هم چای سبز عالیه .سرکه سیب یک قاشق غذا خوری با آب ولرم قاطی کن عالیه اگه اذیت شدی عسل اضافه کن

2706