2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804883 بازدید | 290067 پست
فدات بشم عزیز دلم. واااااای ممنونم.  بخدا محتاج به دعاتونم. نمیدونی چه فشاری رومه مریم بخدا نمی ...

عززززیزم انشاا...

غصه نخور.منم مامانم مریض شده بود خداروشکر بعد عمل و... خوب شده.فقط دعا کن و توکلت ب خدا باشه😍

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عززززیزم انشاا... غصه نخور.منم مامانم مریض شده بود خداروشکر بعد عمل و... خوب شده.فقط دعا کن و توکلت ...

زی زی دیدی چیشد😭😭😭😭😭😭

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
چرا خودش خواست که بترکه الانم ترکیده😭

ای‌کاش دلیلشوو‌میگفت

خیلی تو فکر شدم،،، نکنه ویرووسی چیزی اومده؟؟؟

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2728
زی زی دیدی چیشد😭😭😭😭😭😭

چیشد نکنه تو هم حامله ای؟؟؟؟؟؟

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
 ای‌کاش دلیلشوو‌میگفت خیلی تو فکر شدم،،، نکنه ویرووسی چیزی اومده؟؟؟

اره ای کاش میگف خیلی بده که نمیدونیم چیشده😔

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
بامداد کاربریشو ترکوند رفت😰😰😰😰

وااااا اخه چرا دیروز ک حالشم خوب بود.عکس نی نیشو فرستاده بود برام ک بگم جنسیتو

چرا بچه ها ترخدا نرید از نی نی سایت.

من تل ندارم😭😭😭😭 چرا الهه کجایی 😢

وااااا اخه چرا دیروز ک حالشم خوب بود.عکس نی نیشو فرستاده بود برام ک بگم جنسیتو چرا بچه ها ترخدا نری ...

نمیدونم 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

نمیدونم 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

وا حالا بعد بعد زایمانم چ خاکی تو سرم کنم؟

هر کی از نی نی سایت بره خره😁

هرجا رقتین منم تگ کنیناااااا

تل هم نرید😒

بدون الهه و شهرزاد ونیکی اخه چ کنیم🙄

وا حالا بعد بعد زایمانم چ خاکی تو سرم کنم؟ هر کی از نی نی سایت بره خره😁 هرجا رقتین منم تگ کنینااا ...

گفته دیگه نمیخام تو همچین سایتی باشه😰

احتمالا تاپیک جدید بزنیم😔

وا حالا بعد بعد زایمانم چ خاکی تو سرم کنم؟ هر کی از نی نی سایت بره خره😁 هرجا رقتین منم تگ کنینااا ...

تل نصب کن راحت تره همه بریم تل

حق من محفوظه و به موقع به من داده میشه🥰من خوش شانس و خوش روزی هستم😍
2706