2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804851 بازدید | 290067 پست
الان اون بامداد خمار تو انلاینا کیه پس😰😰😰😰

تا چند ساعت عین شبح تو سایت میمونن

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 ...

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پووف😢😢😢😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
2728
@zeinab123     @هستی،بانو     @_سمیه_     بچه ها دمنوش سماق فش ...

اها مرسی💋

خوب شد گفتی وگرنه چندتا دیه میفتادی😏😏😏

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

دلم گرفت اَه 

😔😔😔😔😔😔😔😔😔😢😢😢😢😢😢😢😢😢😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
دلم گرفت اَه  😔😔😔😔😔😔😔😔😔😢😢😢😢😢😢😢😢😢😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

منم بدجور حالم گرفته از صبح فقط دارم خبر بد میشنوم😭😭😭😭😭😭اگه قرار شد تاپیک بزنید دوباره منم صدا کنید

منم بدجور حالم گرفته از صبح فقط دارم خبر بد میشنوم😭😭😭😭😭😭اگه قرار شد تاپیک بزنید دوباره منم صدا ...

بزار بقیه بیان ببینیم باید چیکار کنیم😢😢😢😢😢😢

بزار بقیه بیان ببینیم باید چیکار کنیم😢😢😢😢😢😢

باوشه من برم فعلا😭😢😢😢😭😭😭

بچه ها به نظرم یه تاپیک دیگه بزنید  فقط خودتون باشید دیگه آدم جدید هم راه ندید انقدر هم اعص ...

واقعا همش داره یه شوک بهمون وارد میشه😢😢😢😢

2706