2410
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804540 بازدید | 290067 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اره ارواح ننش😒😒😒😒    

😆😆😆

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2456
سلام صبح همگی بخیر🙆🙆🙆 ضد حال یعنی شروع صبحت بفهمی پری شدی و دردت قراره شروع شه😥😥😥😥

سلام

صبحت بخیر

این ضدحال نیست

اتفاقا باید خوشحال باشی که بدن سالمی داری و سر وقتش پریود میشی 🙂🙂🙂

سلام صبحت بخیر این ضدحال نیست اتفاقا باید خوشحال باشی که بدن سالمی داری و سر وقتش پریود میشی 🙂🙂 ...

سلام ماعده جون از اون بابت که اره واقعا خیلی خوبه ،ولی درد دارم از پری بودن برای دردشه که بیزارم😥😥😥😥

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
2714

اینم برنامه امروزم...دیروز مهمون برام رسید یکم برمامه دیروزم ناقص موند... @mania1373    @kiarash_mami    

شروع جدید۹۸/۳/۱۹...وزن:۷۴/۸۰۰😨😨😨          وزن فعلی72/300...هدف اول:۶۹...هدف دوم:۶۴...هدف سوم:۵۹...هدف چهارم:۵۶...هدف اصلی:۵۴
اینم برنامه امروزم...دیروز مهمون برام رسید یکم برمامه دیروزم ناقص موند... @mania1373     ...

عزیزم دمنوش سماق واسه چی خوبه؟؟

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
 عزیزم دمنوش سماق واسه چی خوبه؟؟

چربی سوز...برا چربی شکمی...کلی ویتامین c داره...برا پوست و مو خوبه....دیابت و فشار خون رو کاهش میده...

عفونت رحم رو از بین میبره...درد پریودی رو هم کم میکنه گله...

شروع جدید۹۸/۳/۱۹...وزن:۷۴/۸۰۰😨😨😨          وزن فعلی72/300...هدف اول:۶۹...هدف دوم:۶۴...هدف سوم:۵۹...هدف چهارم:۵۶...هدف اصلی:۵۴
سلام ماعده جون از اون بابت که اره واقعا خیلی خوبه ،ولی درد دارم از پری بودن برای دردشه که بیزارم😥😥 ...

گلم دمنوش سماق بخور دردشو کم میکنه...

2706