2410
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804540 بازدید | 290067 پست
یعنی امکان داره شروع کنم به خونریزی؟

همه چی امکان داره

امکان داره سونو اشتباه کرده باشه

امکان داره که خود به خود به خونریزی بیفتی

امکانم داره که دارو مصرف کنی تا به خونریزی بیفتی

بهترین حالتش اینه که خود به خود بشه

همه چی امکان داره امکان داره سونو اشتباه کرده باشه امکان داره که خود به خود به خونریزی بیفتی امکا ...

دوست ندارم کارم به کورتاژبکشه.الانم استراحتم تاببینم خدا چی میخواد 

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دوست ندارم کارم به کورتاژبکشه.الانم استراحتم تاببینم خدا چی میخواد 

انشالله که چیزی نباشه و بمونه

ولی اگه سونوی بعدی هم تایید کرد توقف رشدشو باید خودت کمک کنی به دفع شدنش

دمنوش زعفرون و زرشک غلیظ بخوری، دمنوش زیره بخوری، از پله بدویی

من شیر میدم اگه رژیم بگیرم شیرم خشک میشه

سلام خانمی، خوش اومدی

برو صفحه اول رو مطاله کن و بر اساس اون شروع کن

تا جایی که من میدونم رژیم باعث قطع شدن شیر نمیشه خیلی نگرانی مواد غذایی شیر افزا هم در طول رژیمت مصرف کن مثل رازانه و .....

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!
2714
من شیر میدم اگه رژیم بگیرم شیرم خشک میشه

بعد از هشت ماهگی نوزادتون شروع کنید به رژیم...شیر افزا بخورید...فست نگیرید...برنج و کربوهیدرات محدود بشه...قند مصنوعی نخورید

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
انشالله که چیزی نباشه و بمونه ولی اگه سونوی بعدی هم تایید کرد توقف رشدشو باید خودت کمک کنی به دفع ش ...

😭🙏

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
خیلی خوشگله😁

ن شوهرت خوشگل تره😒 بیتلبیت😒

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
خداروشکر که خوبین خب نگو حالا این گریه نداره که😒😒😒😒😂😂😂

فدات عزیزم😍 

چرا گریه داره دیگ همینجور هی گرد تر از دیروز میشم😒😆

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2706