2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804848 بازدید | 290067 پست

نه هوس بستنی نمیکنم 

باشه سعی میکنم بیشتر با سبزی و میوه ببندم کالریم و

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
هم اون جفتیه هم تکی یباربه سمت چپ یبار سمت راست دراز میکشم به پهلو

جفتبه سخته

من تکی رو میرم

دویست تا رو تو چند ست میری؟؟

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم خونمون بزرگ نیست و پره مبلو وسایل خونه اس ولی اینقدر راه میرم که نگوو یه راهرو داریم هزاربار میرمو میام گلم بهونه نیار من قبلا دمبل نداشتم بطری نوشابه پر شن میکردم بری ورزشم تازه چندسالیه دمبل گرفتم😊

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
جفتبه سخته من تکی رو میرم دویست تا رو تو چند ست میری؟؟

من دیگه عادی شده برام یهو میرم ولی قبلا خیلی دردم میومد

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
2728
گلم اون عکسی که فرستادم برای چالشامه من با اون برنامه قدم دوسانت قدم بلندتر شد تو هم امتحان کن گلم

ممنون عزیزم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
نه هوس بستنی نمیکنم  باشه سعی میکنم بیشتر با سبزی و میوه ببندم کالریم و

👌👌آفرین گلم

این هفته شات گزارش کالری و ورزشام و‌میزارم اینجا

اهان ن من نداشتم پوست كلفتم😆اسموتي ك گفتي چند كالري داره عزيزم

‌هر  لیوان ۱۰۰ کالری (۲۵۰ گرمی هس لیوانام)

من ۲ لیوان  با فاصله  خوردم

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
خیلی خوبه هفته ای یبار بستنی بخور .غذا خوردنتو هی کمو زیاد کن .ورزشو ول کنی تنبل میشی دیگه سخته شروع ...

جای بستنی ، اسموتی بهتره و سالمتر

با عسل درست بشه ، شیرین میشه، حس بستنی را ارضا میکنه

😉😉😉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2706