2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804878 بازدید | 290067 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بابا دشمنت شرمنده حالا یه ۱۰ سانت  بالا و پایین به جایی برنمیخوره 😜😜😜

آره والا یه ده سانت قده دیگه🤣🤣

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
2728
آهان اشتباه گرفتم شرمنده عزیزم فکر کنم حاجیه بود🤔🤔

آره من بودم  

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
خانم دكتر ٣٢ سالمه و ي دخمل دارم ،،، بچه نميخوام ديگه😬

🤣🤣چند سالگی ازدواج کردی درست گفتم سن ازدواجو🤔🤔

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
آره من بودم    

گلم اون عکسی که فرستادم برای چالشامه من با اون برنامه قدم دوسانت قدم بلندتر شد تو هم امتحان کن گلم

باشه عزیزم اان عکس چالشامو میزارم .روزی ۱۰۰ تا درازونشست و ۲۰۰ تا پهلو ران میرم .۵۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ قدم . ...

باشه منم ساعت 15/30میرم. پهلو ران کدومه؟

وزن ابتدا رژیم👈۱۰۴ وزن اکنون👈۶۹وزن هدف👈۶۸
ملض من پس تا هفته ديگه هدفم رو سه كيلو كاهش😜الانم دارم پياده روي ميكنم😀

بهت گفتم بیای دهه ۶۰ میری تو استپ گوش نکردی🤣🤣🤣منم از صبح سه تا چالش رفتم و بعدازظهر پیاده روی دراز و نشست دارم💪💪

میگم امکان داره تا هفته ی دیگه این سه کیلوهم کم بشه و بشم 80 یا ن نمیشه تو ی هفته سه کیلو کم کرد؟؟؟؟

معمولا هفته اول کاهش چندکیلویی کاذب هست هفته های دیگه روال کاهش عادی میشه و یک الی دوکیلو شایدم کمتر

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
2706