2703
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804541 بازدید | 290067 پست
دم پدرمادرت گرم.حالامن مامانم میگفت شمادیگه دونفرین بخور،بچه شیرمیدی بخور.راه میری بخور.نصف شب بخور. ...

چقدر مادرا باهم فرق دارن

مامان من میگه درسته دونفری ولی به اندازه دونفر نیاز به غذا نداری😂😂😂😂😂

فکر نکنی بهم نمیرسه ها، اتفاقا تا اسم کوچکترین چیزو بیارم یا برام میخره یا درست میکنه ولیییییییی مثلا میگه برنج کمتر بخور یا نون کمتر بخور

به مامانم باشه هر روز منو برمیداره میبره پیاده روی😂😂😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدر مادرا باهم فرق دارن مامان من میگه درسته دونفری ولی به اندازه دونفر نیاز به غذا نداری😂😂😂😂😂 ...

خیلی خوبه اینجوری،بهت کلی انگیزه میده.درستشم همینه بخورامادرست بخور.خدامادرتونوبراتون حفظ کنه.اینجورماماناکمیابن😍😍😍

وزن اولیه۷۱.وزن هدف۶۵.۶۴،۶۳،۶۲،۶۱،۶۰💪قد۱۶۵
2720
خیلی خوبه اینجوری،بهت کلی انگیزه میده.درستشم همینه بخورامادرست بخور.خدامادرتونوبراتون حفظ کنه.اینجور ...

مرسی عزیز دلم

خدا همه مادرا رو حفظ کنه

آره مامانم کلاااااااا تو اینجور موارد خیلی باحاله😁😁😁

2714
من اگه خودمم نخوام یه مادر و پدر دارم که😂😂😂😂 هردفعه منو میبینن میگن چند کیلو اضافه شدی؟ 😒😒😒 ...

کار درستو میکنن میگن درسته توبارداری دو نفر حساب میشی ولی نباید دوبرابر غذا خورد این اشتباه رایج ما آدماس که میگن دوبرابر غذا بخورن

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
مرسی عزیز دلم خدا همه مادرا رو حفظ کنه آره مامانم کلاااااااا تو اینجور موارد خیلی باحاله😁😁😁

ان شاا...ب سلامتی نازگل جون روبغل کنی.مادرشدن بهترین حس دنیاست😊

وااای هیچ وقت فکر نمیکردم به جایی برسم که پی پی هم خودشو برام بگیره دو ساعته منتظرشم

🤣🤣🤣🤣🤣لهنتی

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
بااجازتون من وزن کردم،اینجانب63،700شدم.دوهفته پیش65،500بودم.😍😍😍😍😍😍💪💪💪💪💪

واای دست راستت رو سر من .آفرین😍😍😍😍

واای دست راستت رو سر من .آفرین😍😍😍😍

ان شاا...عزیزم.من بیشتربایدسایزکم کنم به خصوص ران وبادسنج.امیدوارم باکاهش وزن اوناهم کاهش پیداکنن😦

2706