2410
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804545 بازدید | 290067 پست
شب همگی بخیر😴😴😴😴

شب خوش عزیزدلم😘😘😘😘

منم رفتم لالا شب خوش😘😘😘😘

صبح زود بیدار شید برا وزن کشی😴😴😴😴

شروع جدید۹۸/۳/۱۹...وزن:۷۴/۸۰۰😨😨😨          وزن فعلی72/300...هدف اول:۶۹...هدف دوم:۶۴...هدف سوم:۵۹...هدف چهارم:۵۶...هدف اصلی:۵۴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

سلام خداروشکر خیلی بعد ماه مبارک اضافه نکردم🙊🙊🙊۶۵.۲ شده بودم الان ۶۶ کیلوام😍پس میتونم دوبرابر قبل تلاش کنم تا زودی نتیجه بگیرم انشالله هفته بعد دوکیلو کم کنم💪💪💪

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
2714
سلام خداروشکر خیلی بعد ماه مبارک اضافه نکردم🙊🙊🙊۶۵.۲ شده بودم الان ۶۶ کیلوام😍پس میتونم دوبرابر قب ...

چقدخووووووب،پیش به سوی لاغری😎

وزن اولیه۷۱.وزن هدف۶۵.۶۴،۶۳،۶۲،۶۱،۶۰💪قد۱۶۵
😍😍😍😍😍 دارم همه سعیمو میکنم وزنمو ثابت نگه دارم یا حداقل تو یک ماه 500 گرم چاق شم

خیلی خوبه اینجوری،اگه منم مثل شمامراقب بودم توبارداری،زیاداضافه نمیکردم.

خیلی خوبه اینجوری،اگه منم مثل شمامراقب بودم توبارداری،زیاداضافه نمیکردم.

من اگه خودمم نخوام یه مادر و پدر دارم که😂😂😂😂

هردفعه منو میبینن میگن چند کیلو اضافه شدی؟ 😒😒😒

بعد میگم حواسم هست😏😏😏

میگن خلاصه گفتیم بدونی زیادی چاق نشی😟😟😟

من اگه خودمم نخوام یه مادر و پدر دارم که😂😂😂😂 هردفعه منو میبینن میگن چند کیلو اضافه شدی؟ 😒😒😒 ...

دم پدرمادرت گرم.حالامن مامانم میگفت شمادیگه دونفرین بخور،بچه شیرمیدی بخور.راه میری بخور.نصف شب بخور.مشغول ذمه سفره نشی بخور😥

وااای هیچ وقت فکر نمیکردم به جایی برسم که پی پی هم خودشو برام بگیره دو ساعته منتظرشم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2706