2410
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804541 بازدید | 290067 پست

آقا من برم یکم دعا کنم بلکه این زنای خوش اندام منو حلال کنن 😜🤣.الهی العفو الهی العفو فعلااااا

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
سلام سلام  ظهرتون بخیر امشب تولدمه کیکو چکار کنم 300کالری دیشب کمتر خوردم فردا هم فست میگیرم ...

بخور بابا مگه میخای اتم بخوری 😑

من امروز چیپس و پفک خوردم😋😋😋

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

زیبا و جاداری برای گودزیلاتی چرا ملتو گول میزنی🤣🤣🤣

اتفاقا برا اون ی چشمه اصصصصلا جا ندارم🤣🤣🤣🤣🤣

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
خدانکشتت

از چشمام اشک میاد انقد خندیدم ب فیلمه🤣🤣🤣🤣

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
2720
مریضم انقد حرف میزنه مگه ی جا واسا بچع😒😒😒🤣

مریض نیستم که یکم شل ممگی دارم🤦‍♀️😁

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
سلام سلام  ظهرتون بخیر امشب تولدمه کیکو چکار کنم 300کالری دیشب کمتر خوردم فردا هم فست میگیرم ...

عیبی نداره تا شب هم کمتر مصرف کن یا بجاش فردا بیشتر ورزش کن 

ولی با استرس کیک نخور با خیال راحت بخور فردا جبرانش کن

تولدت مبارک 🌺🌺♥️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2714
از چشمام اشک میاد انقد خندیدم ب فیلمه🤣🤣🤣🤣

من بدتر از توام کلا تو همه گروهام پخش کردم آبرو واسه خودم نذاشتم🤣🤣🤣فعلا برم یکم توبه کنم😅😅

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄

سلام عزیزم‌چرا انقد سخت گرفتی روح و رانتو ازار میدی😐😐😐😐دیشب تولد رادوین کوچولو هم بود مامانش ۱۰۰ گرم کیو خورد توام یکم بخور از اسفنجش بعدش ورزش کن...همیشه ک نخوردی ی کوجولو بخور 

بخورم یعنی😯😯😊😊 باعععشه 😋😋😋

بخور ولی زیاد نخور به مریم گوش نده 😜

عیبی نداره تا شب هم کمتر مصرف کن یا بجاش فردا بیشتر ورزش کن  ولی با استرس کیک نخور با خیال راح ...

باشه چشم بامداد جون😘😘😘

وزن ابتدا رژیم👈۱۰۴ وزن اکنون👈۶۹وزن هدف👈۶۸
2706