2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804815 بازدید | 290067 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
به به نوووووش جان.من فردادرست میکنم

مرسی عزیزم

لامصب حتی بدون روغن هم خیلییییی خوشمزه است

خدایی غذاهای سنتی مون هم کم دردسرن هم پر از خاصیت

البته اگه غذایی مثل قورمه سبزیو، سبزیشو انقدر تفت ندن که سیاه وکبود شه😒😒😒😒

سلام بچه هاوبین  کسی دکتر دندون پزشک خوب تو مشهد سراغ داره ؟؟؟اسمو ادرس میخوام

سلام عزيزم،، چرا من سراغ دارم دكتر محسني ازغندي،، چهار راه دكترا دست چپ ميشه ابن سينا،،، ابن سينا ١٢،،، ساختمان پزشكان بهشت طبقه ٤🖐🏻٣٨٤٥١٢٠٤ تماس بگير قبلش

بچها من خاااااک بر سر شدم 78 الهی من بمیرم چرا اینجوری شدم اخع 

یکی به من کمک کنه دارم دیونه میشم 

امروز صبونه ۳- تا ساقه طلایی خوردم 

ناهار 3 قاشق قیمه و 5تا قاشق گندم و یه بشقاب سالاد 

چالش رفتم پیاده روی رفتم 

تو رو هدا فک میکنم به اخر خط رسیدم 

بچها من خاااااک بر سر شدم 78 الهی من بمیرم چرا اینجوری شدم اخع  یکی به من کمک کنه دارم دیونه م ...

اول اینکه ساقه طلایی چیه میخوری😰😰😰برنجتو کم کن نون سفید اصلا نخور،ماکارونی نخور،بیشتر سبزیجات بخور ،میوه های قند بالا نخور،متابولیسم بدنتو ببر بالا،با قهوه چایی سبز و.....،بعدشم اینکه غذاهای اماده تو‌مانکن وارد نکن😰😰مواد خام رو وارد مانکن کن بعد بپز بخور،ازمایش هم بده ببین طوریت نیست

اگه مشکل نداشته باشی ونکات که گفتم رعایت کنی محاله ممکنه وزن اضاف کنی😌😌

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
بچها من خاااااک بر سر شدم 78 الهی من بمیرم چرا اینجوری شدم اخع  یکی به من کمک کنه دارم دیونه م ...

خدانکنه،مطمعن باش یه جای راه رو اشتباه میری😊😊😊

سیلاااام

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒

مصرفی ۳۲۰

هیچی نسوزوندم

پنج و نیم میرم خونه ایشالاااااا

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒

راستی یادم رفت بگم آب کافی میخوری؟؟؟

عزیزم الان باوزن شما چالش خیلی زوده😢چرا انقد عجولین،وقتی به محدوده سالم نزدیک شدی باید شروع کرد به ورزش قدرتی😰شما فعلا تاوزن ۶۵فقط پیاده روی وهوازی کار کن اونم اول سه بار درهفته بعد رفته رفته برسونش به هر روز تا وزن نزدیک محدوده سالم

2706