2410
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804543 بازدید | 290067 پست

سلام به همگی

صبح نزدیک به ظهرتون بخیر

این هفته ده روز هم تحمل میکنم ماه رمضان تموم شه بعد رژیم شوک کالری شماری میکنم برنج و نان هم حذف میکنم ببینم کاهشم چطور میشه

ورزش هم یه چالش برمیدارم

این برنامه هفته بعدم میشه

این هفته هم مثل قبل ادامه میدم شاید یه شوک هم گرفتم وسط هفته، ولی دیگه فکرم جایی قد نمیده چکار کنم

اقلا بیشتر از400گرم کم کنم،حالا1کیلو نشد عیب نداره ولی 700/800بشه دیگه 

وزن ابتدا رژیم👈۱۰۴ وزن اکنون👈۶۹وزن هدف👈۶۸

من امروز ناهار و صبحانه یکی کردم .چهار تا ساقه طلایی با چای خوردم🙄همه ورزشامم انجام دادم .🤗

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااااااااااااای دقیقا منم این مشکل رو دارم!

آب زیاد بخور .... خیار حلقه کن بذار‌.....یا سیب زمینی....آب گوجه فرنگی و زردچوبه و یکم آرد و آب لیمو باهاش خمیر درست کن یه ربع بذار بمونه بعد بشور....اینا رو تو نت خوندم حالا امتحان کنم ببینم جواب میده

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓
اب زياد بخور،،، ماسك صورت بزار،، مثلا سيب زميني و خيار. و اينا،، 👍🏼

هوم....مرسی عزیزم😘😘

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓
2720

کوکو سیب زمینی به سبک 🙎هستی 🙎😋هم خوشمزه هم رژیمی😉

موادلازم👇

سیب زمینی خام🥔 ۵۶۶گرم

پیازچه🥦۳۵گرم

تخم مرغ 🥚دوعدد۹۹گرم

سبزی کوکو🥬۸۳گرم

نمک وفلفل.زردچوبه به میزان لازم

دوستان این مقدار مواد برای دونفرالی سه نفر هست

🙎🙎من از مواد آماده شده۸۷گرمشو برداشتم واسه خودم وبا یک ق غ روغن سرخش کردم که کالریش شد۱۹۱کالری🙎🙎

طرزتهیه👇

سیب زمینی رو رنده ریز کنید آبشو بگیرید+تخم مرغ +سبزی کوکو+پیازچه خرد شده+ادویه خوب مخلوط کنید وسرخ کنید

حتما امتحانش کنید خیلی طعم لذیذی داره😋😋

کوکو هم اماده سرخ کردم گذاشتم واسه افطارم😍

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
کوکو سیب زمینی به سبک 🙎هستی 🙎😋هم خوشمزه هم رژیمی😉 موادلازم👇 سیب زمینی خام🥔 ۵۶۶گرم پیازچه🥦۳ ...

بابا هنرمند .بابا آشپز 😋😋😋😋😋😘🤩😘😘

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
2714
بابا هنرمند .بابا آشپز 😋😋😋😋😋😘🤩😘😘

حقیقتا من از یه عالمه سبزی ومیوه خوردن وخط کامل کشیدن رو همه علاقه هام به بعضی خوراکی ها برای لاغر شدن متنفرم😉😉ولی عوضش همون غذای خونه رو به سبک سالم ،منظورم کم روغن،کم شکرو...میپزم همه اهل خونه هم همون غذایی رو میخورن که من میخورم😍😍

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
حقیقتا من از یه عالمه سبزی ومیوه خوردن وخط کامل کشیدن رو همه علاقه هام به بعضی خوراکی ها برای لاغر ش ...

آفرین به شما میگن یک نمونه کدبانو 😎🧕

شرمنده میکنی زینب جون🙈🙈

باور کن جز حقیقت حرفی نزدم😘😘😘مامانم خوشش اومد میگه درست میکنم سبزی کوکو داریم .فقط من خودم همیشه تو کوکو سیب زمینی هویج و شوید خشک هم میریزم😋

بچه ها موافقین بامداد جون یه تاپیک تازه بزنه😍😍😍 تا اخر این سال ی تاپیک جدید بزنه دیگه @بامدادخ ...

سلام عزیزم ♥️چرا تاپیک جدید بزنیم ؟

لطفا فعلا تو همین تاپیک باشیم چون بچه ها ممکنه گروه رو گم کنن و یسریا هم هر روز سر نمیزنن اینجوری سخت میشه 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2706