2703
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804543 بازدید | 290067 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه منم دوهفته پیش اینجوری بودم هفته ای ۵۰۰ گرم کم میشدم گفتم شاید تو هم به خاطر این موضوع باشه😖

اعصابم بهم ریخته تلاش کنی و نتیجه نگیری زوره😑😑

وزن ابتدا رژیم👈۱۰۴ وزن اکنون👈۶۹وزن هدف👈۶۸
2720
اعصابم بهم ریخته تلاش کنی و نتیجه نگیری زوره😑😑

درکت میکنم منم دقیقا اینجوری بودم ولی اصلا ناامید نشو یکم نوع غذا خوردنت و عوض کن شاید افاقه کرد 

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄

سلامممم همه مانکنا.....کاهش وزن همگیتون مبارکتون باشه....من زیر چشمام داره گود میشه و سیاه چکارش کنم؟؟؟

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓
روزی یه لیوان شیر قهوه زنحبیل دارچین همرو میخورم ولی کاهشم افتضاح

صبح ناشتا اب ولرم و سركه سيب بخور،،، روزي حتما هشت ليوان اب بخور ،، فلفل بريز تو غذاهات مثلا رو تخم مرغت،،، بعدشم كاهش داري ديگه حتما ك نبايد يك كيلو كم كني حتما،،، بدن ها با هم متفاوتن،،، همه ي جور كم نميكنن ك،،،، بهتره از اين ك استپ باشي،،،، برو خدايت را شاكر باش بچه😁

2714
خوب بامداد ك بامداده😂😂تاپيك جديد لينك جديد نداره؟؟🤔🤔

چرا داره شما میتونین ک بامداد و پیدا کنین نمیتونین؟

بعد اخرین تاپیک بامداد و میزنی میای توش

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
خوب بامداد ك بامداده😂😂تاپيك جديد لينك جديد نداره؟؟🤔🤔

خداییش خوب کم کردیا افرین بهت😂

منم اراده ی صمارو داشتم الان باربی بودم 

گشنه ات نمیشه؟

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
خداییش خوب کم کردیا افرین بهت😂 منم اراده ی صمارو داشتم الان باربی بودم  گشنه ات نمیشه؟

قربونت،،، چرا روزاي فست مث خَر گشنم ميشه اما كنترل ميكنم خودمو ي هويج يا خيار ميخورم اب ميخورم،،، ببخشيد گفتم مث خَر ك عمق فاجعه رو درك كني معذرت😁😁

بچه ها محتاجم به دعای تک تکتون ،منو بی نصیب نزارید 

همگیتون رو دعاکردم امیدوارم به درگاهش مورد قبول واقع بشه 

اسم تک تکتون رو آوردم ویه نیت کلی هم برای کل افراد تاپیک کردم امیدوارم همگی حاجت روا بشید🙏🙏🙏

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
2706