2703
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804541 بازدید | 290067 پست
سلام خوشگلا😍😍وای من چقد خوشبختم😍خدایا شکرت بچه ها امروز جواب رادیولوژی وام ار ای واینا رو همشو ب ...

سلام خداروشکر عزیزم🌹🌹🌹

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
سلام سارا جون دیدیییییییی بیخودی نگران بودی چقدر بهت گفتیم امقدر جنبه بدشو فکر نکن انشالله که با ...

باورت نمیشه ماعده جون ما یه مدت بود همش دعوا داشتیم این اتفاق باعث شد به خودمون بیایم😄الان از شریعتی تا تجریش با ترافیک دم افطار پاشده بود اومده بود خونه میگفت یهو دلم هواتو کرد🙊🙈🙈وای وای وای نمیدونی چقد خوشحالیم که همدیگه رو داریم

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خداروشکر عزیزم🌹🌹🌹

مریمی قربونت بشم من دوست دارم😘😘😘دعا میکنم خدا هواتو داشته باشه خوشبختی در خونتو بزنه سلامتی مهمون همیشگیت باشه

2456
مریمی قربونت بشم من دوست دارم😘😘😘دعا میکنم خدا هواتو داشته باشه خوشبختی در خونتو بزنه سلامتی مهمون ...

مرسی عزیزم 😘😘😘اشکم دراومد مرسی از دعات😭😭😭😭😭😭

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
باورت نمیشه ماعده جون ما یه مدت بود همش دعوا داشتیم این اتفاق باعث شد به خودمون بیایم😄الان از شریعت ...

همیشه کوچکترین اتفاقا باعث تلنگر میشه تو زندگی آدم

کاااااملا درکت میکنم

از این به بعد سعی کنید دعوا نکنید

چون ماها دوتا آدم مختلفیم با تفاوت های سلیقه ای و رفتاری و عقایدی

باید همدیگه رو همینجوری که هستیم قبول کنیم، مفتش عقایدش نباشیم. و مبلغ عقاید خودمون هم نباشیم

انشالله روز به روز خوشبخت تر بشید

سلام خوشگلا😍😍وای من چقد خوشبختم😍خدایا شکرت بچه ها امروز جواب رادیولوژی وام ار ای واینا رو همشو ب ...

خدارو شکر سارا باور کن خیلی خیلی خوشحال شدم انشاالله با دارو رفع میشه و احتیاج به عمل هم نداره. 

راستی یکی از فامیل هامون از عطاری چیزای گیاهی گرفته بود اول دکتر میگفت عمل باید کنه الان چند ساله که هنوز عمل نکرده.خداروشکر. 

ولی نمیدونم چی میخورد و نمیبینمش وگرنه ازش سوال میکردم حالا اگه خواستی برو از عطاری بپرس ببین چی میگن. راستی دیشب بخدا برات کلی دعا کردم

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 
همیشه کوچکترین اتفاقا باعث تلنگر میشه تو زندگی آدم کاااااملا درکت میکنم از این به بعد سعی کنید دعو ...

همیشه حرفای قشنگ میزنی👏قربون دهنت مامانی

2714
خدارو شکر سارا باور کن خیلی خیلی خوشحال شدم انشاالله با دارو رفع میشه و احتیاج به عمل هم نداره.  ...

عزیزدلم😘😘😘اگه دم دستم بودی کلی ماچت میکردم😘😘😘😘من مطمعنم بخاطر دعای شما ها خدا به زندگیم نظر کرد ایشالله هر چی از خدا میخوای بهت بده سلامتی وخوشبختی مهمون همیشگی زندگیت باشه

همیشه کوچکترین اتفاقا باعث تلنگر میشه تو زندگی آدم کاااااملا درکت میکنم از این به بعد سعی کنید دعو ...

بسیار زیبا گفتی 

افرین اگه همه همین طور به زندگی نگاه کنیم زندگیمون شیرین تر میشه باعث میشه مشکلات. رو بهتر تحمل کنیم و از پسش بربیایم

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 
عزیزدلم😘😘😘اگه دم دستم بودی کلی ماچت میکردم😘😘😘😘من مطمعنم بخاطر دعای شما ها خدا به زندگیم نظر ک ...

خواهش میکنم عزیزم😘😘😘😘😘😘 منم به دعایی که دیگران در حقم کنن خیلی اعتقاد دارم. توروخدا توهم برام دعا کن

عزیز دلمی ممنونم.ایشالله ک شمام حاجت روا بشی مهربونم

فدات شم عزیزم. با دعای خیر شما انشاالله

اذان زد نماز. و روزتون قبول باشه بچه‌ها. 

برم افطار کنم منتظر م شوهرم نون بخره اینقدر ضعف دارم که نگو

سلام عزیزم ،ببخشید اسم کاربریت یادم رفته بود🙏بابت دعات ممنون،منم همه رو دعاکردم امیدوارم قابل بوده ...

خواهش میکنم عزیزم. شما لطف دارید. محتاجیم به دعا

2706