2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804934 بازدید | 290067 پست
اره فردا حتما میرم مرسی عزیز🌹🌹😘😘😘

یادت نره و تنبلی کنی یه موقع. 

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
@zeinab123   خواهش میکنم،مثل خواهرمون هستی وباخواهرات دردودل کردی😊😊😊

😍😍😍

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزای دلم از دم همتونو دعا کردم و براتون صلوات فرستادم و از ته دلم خواستم ک ب تمام ارزوهای دلتون بر ...

مرسی عزیزم😘

انشاالله حاجت روا شی خودت و خانوادت سالم و شاد باشید🙏🙏🙏🙏🌹🌹

وزن ابتدا رژیم👈۱۰۴ وزن اکنون👈۶۹وزن هدف👈۶۸
2731

@yas27    

@صدف_20    

عشقا شمارم دعا کردم دقیقا اومدین تو ذهنم یادم رفته بود تو لیست بالا بنویسم😍🌹🌹🙏

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!

سلام صبح همگی بخیر و شادی🌹

روز خوبی داشته باشید🙏😘

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
2738
خرد خرد پولاتو جمع کن ایشالا تا 1400 میتونی بخریش    

موضوع پولش نیست😐کلا بابام میگه الان هیچی نخر بزار به موقع اش 🙄

سلام به همگی صبحتون بخیر فست خوبی داشته باشید رقیب جان بیا بگو امروز چکاره ای؟

سلام به روی ماهت😘من روزه نیستم🙈تا الان هیچی نخوردم اگه بشه ۱۰۰۰۰ گام میرم .با ۱۰۰ تا درازو نشست و ۱۰۰ تا بغل ران و ۳۰ تا زیر شکم😀

سلام به همگی صبحتون بخیر فست خوبی داشته باشید رقیب جان بیا بگو امروز چکاره ای؟

تو چکارا میکنی امروز🤗

سلام به روی ماهت😘من روزه نیستم🙈تا الان هیچی نخوردم اگه بشه ۱۰۰۰۰ گام میرم .با ۱۰۰ تا درازو نشست و ...

منم 1000تا پروانه 200تا ساق پا. بازو 40تا

افطار 

نان یه کف دست پنیر یک قوطی خامه نصف قاشق غذاخوری

شام ماکارونی بدون مخلفات و سسش

اب8لیوان

قهوه 1

دمنوش زنجبیل دارچین 1

378تا شد کالریم 

سحری هم نمیخورم که ناشتا حساب شم برای وزن کردن

بنظرت ماکارونی اشکال نداره؟ آخه مجبورم از غذایی که همه میخورن بخورم😕😕

وزن ابتدا رژیم👈۱۰۴ وزن اکنون👈۶۹وزن هدف👈۶۸
منم 1000تا پروانه 200تا ساق پا. بازو 40تا افطار  نان یه کف دست پنیر یک قوطی خامه نصف قاشق غذ ...

ماکارانی 😞خیلی چاق کننده اس .ولی اگه هنوز درست نکردی تو فقط آبپزش و بخور کالری پایینی داره من همیشه ماکارانی آبپز میخورم ،بقیه دم میکنن .ولی چون فردا وزن کشی نخوری بهتره .خودتو با سالادی نیمرویی چیزی گرم کن

2706