2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804831 بازدید | 290067 پست

سلام بچه ها خوبین؟چرا مانکن اینطوریه؟من قبلا بشقاب داشتم کالری یه کفگیر برنج میزد۲۵۰تا.گوگل هم همینو میزنه.درصورتیکه مانکن میزنه ۱۳۶تا....

حدودا ۱۱۵کالری تفاوت برای یه کفگیر زیاده؟من کلا ۳کفگیر خوردم.و چون ۳تاش میشه ۷۵۰تا توی مانکن مجبور شدم بزنمش ۵کفگیر و نصف ک بشه ۷۵۰تا!

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوبه دیگه انشالله کتابای بیشتری بخری 😍من عاشق کتابم

چه خوب که کتاب خواندن دوست داری ، ابجیم هم دوست داره

ولی من حوصله کتاب خواندن ندارم، تو خونه که بودم، به ابجیم میگفتم، تو بخون، شب واسم تعریف کن

ابجیم هم شبا میشست واسم تعریف میکرد مثل قصه

یهووو نگاه میکرد که من خوابم برده، عصبانی میشد و میگفت، از این به بعد خودت بشین بخون😤😤😤

ولی باز شب بعدش،،، واسم تعریف میکرد خخخخخ

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2728
سلام بچه ها خوبین؟چرا مانکن اینطوریه؟من قبلا بشقاب داشتم کالری یه کفگیر برنج میزد۲۵۰تا.گوگل هم همینو ...

به گرم وارد کنی همه جا در یه حد نشون میدن ولی قاشق و کفگیر و....دقیق نیستن

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
منم میخوام عضو شم وزن ایده آل ام که انشالله بهش برسم: ۵۵ کیلو

خوش اومدی منم تازه شروع کردم خوب دارم کم میکنم انشالله شمام میتونی

قد و وزنت چنده؟

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

گزارش روز

کالری مصرفی ۱۰۰

کالری سوزی 420

——————

پیاده روی

درازونشست

زیرشکمی

چالش شکم

چالش بازو

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
ممنون عزیزم قد ۱۵۸ وزن ۷۶

بیابا  هم رقابت کنیم من79 کیلوام 155 قدمه هدفم60 کیلوه فردا شنبه س روز فسته یعنی500 کالری باید مصرف کنیم که الان ماه رمضونه700 تا میشه

سلام دوستای عزیزم. نماز. و روزه هاتون قبول درگاه حق 

انشاالله در این شب عزیز به تمام حاجت هاتون برسین 

توروخدا من رو هم دعا کنید. 

التماس دعا🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 
سلام دوستای عزیزم. نماز. و روزه هاتون قبول درگاه حق  انشاالله در این شب عزیز به تمام حاجت هاتو ...

حتما عزیزم توام مارو دعا کن🙏🙏🌹

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!

کالری مصرفی=۱۲۷۰

کالری سوزانده=۲ ساعت پیاده روی کمرم خیلی اذیت میکنه😢😢

بچه ها باید برم چ دکتری؟متخصص داخلی؟

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
کالری مصرفی=۱۲۷۰ کالری سوزانده=۲ ساعت پیاده روی کمرم خیلی اذیت میکنه😢😢 بچه ها باید برم چ دکتری؟م ...

حالا یه داخلی برو ببین چی میگه بعد بگو یه دکتر خوب معرفی کنه

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏

عزیزای دلم از دم همتونو دعا کردم و براتون صلوات فرستادم و از ته دلم خواستم ک ب تمام ارزوهای دلتون برسید🙏🙏

شادلین؛سارا،مینا،مریم.ماهگل.سمیه.اتی.النا.مائده.حاجیه.زندگانی.هستی.زینب.دیانا.الهه.زی زی گلو.آذر.ببخشید اگه کسی یادم رفت اسمشو بنویسم🙏🙏🙏گفتم ب نیت تمام بچه های تاپیک

عزیزای دلم از دم همتونو دعا کردم و براتون صلوات فرستادم و از ته دلم خواستم ک ب تمام ارزوهای دلتون بر ...

مرسی مهربون😭🌹🌹🌹🌹

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
2706