2703
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804543 بازدید | 290067 پست
مادر شوهرم من انقد ماهه😍پدر شوهرمم خوبه ولی نگم برات از جاری وخواهر شوهر😱😨😰جاریم وقتی پسرم یه رو ...

واااای 😥به روش نیاوردی .😲😲😲خداروشکر اصل کاریا خوبن بقیه رو ول کن😃

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مادر شوهرم من انقد ماهه😍پدر شوهرمم خوبه ولی نگم برات از جاری وخواهر شوهر😱😨😰جاریم وقتی پسرم یه رو ...

یا خدا 😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱

به نوزاد یه روزه چیکار داشت عجب ادمایی پیدا میشن

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 
2720
امروز فقط 400تا پروانه زدم 😐 600تا بدون سحری خوردم شب همگی خوش 

شبت بخیر رقیب خوشگلم آفرین😊

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
یا خدا 😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱 به نوزاد یه روزه چیکار داشت عجب ادمایی پیدا میشن

برادر شوهر کوچیکم با دختر داییم نامزد بودن عاشق هم بودن این خانوم اینقد اومد ورفت وخبر چینی کرد تا از هم جدا شدن😭😭من هنوزم وقتی یادم میوفته غصه میخورم

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
فدات بشم الان شوهرم زنگ زد انقد سرحال بود گف داره میاد خونه😍

خداااروشکر .دیگه من برم 😘😘😘

2714
روزی ده تا🙄مرسی گفتی حتماااا انجام میدم مهربونم 😘😘

منم اول نمیتونستم یه دونه هم بزنم هر روز 5 تا اضافه کردم. تا رسید به 100 تا ولی مثلا 100 تا رو پشت هم نمیزنم دو ست 50 تایی

اولاش 4 تا ست 25 تایی

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 
برادر شوهر کوچیکم با دختر داییم نامزد بودن عاشق هم بودن این خانوم اینقد اومد ورفت وخبر چینی کرد تا ا ...

عزیزم هرکسی هرکاری کنه. سزاش رو میبینه

خانما من نمیدونم روزی ۱۶۰۰ تا کالری مصرف کنم یا بیشتر؟روزی چقدر هم بسوزنم خوبه البته فقط پیاده روی میکنم؟وقتی هم باتردمیل میرم یه کالری میزنه ووقتی هم با قدمشمارمیرم یه کالری میزنه که سوزونده شده چیکار کنم؟

امروز فقط 400تا پروانه زدم 😐 600تا بدون سحری خوردم شب همگی خوش 

توام ک‌کم خوردی😑😑😓

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
فدات بشم الان شوهرم زنگ زد انقد سرحال بود گف داره میاد خونه😍

انءشالله ک‌با خبرای خوش میاد😍😍😍😍

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!

سلام جیگرا خوش تیپااا مانکناااا😎😎😎😎

شب همگی خوش..منم امشب میخواستم جبران فست دیروز رو کنم ولی دیدم نظم تاپیک بهم میخوره این شد ک کالری ۱۱۱۱ تاشده.

دو تا چالش هم رفتم خونه خواهرییی ک شد ۶۷۰تا

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
2706