2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804853 بازدید | 290067 پست

سلام خانما من دیشب یه برش پیتزا خوردم کالریم از حد مجاز زد بالا البته طبق فرمول شما من باید ۱۹۰۰ تا مصرف کنم طبق کرفس ۱۶۰۰ تا مصرف کنم امروز رو روزه گرفتم تا الان که خوب بوده از الان شیر دادنم شروع میشه خدا بخیر کنه کلا تو روز شیر کم میدم شبم که افطار میکنم راحتم فقط خدا کنه باز موقع افطار زیاده روی نکنم

سلام خانما من دیشب یه برش پیتزا خوردم کالریم از حد مجاز زد بالا البته طبق فرمول شما من باید ۱۹۰۰ تا ...

عزیزم اون برنامه ها فقط برای محاسبه کالری تیکه های غذا مونه.۱۶۰۰کالری نخوریا.

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حتمااا خواهری☺تو هم برای من دعا کن ☺❤

چشم گلم.ممنون

ان شالله هر حاجتی داری بگیری😘

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
آخه خیلی کالریو کم میکنه

نه من منظورم فقط این بود بهت بگه چقدر تا هدف فاصله داری؟من خودمم فعالش نکردم عزیزم

2728
ن عزیزم کرفسم همینه ولی وزنش کن😘

مرسی عشقم ممنون که جواب دادین 

فک کتم گرمی دقیق تر باشه

با عدد وارد نکن.با گرم وارد کن.کالری شمار بشقاب تا جایی ک من ویدم کالریاش دقیقه.آبپز بخاطر جذب آب کا ...

ممنونم عزیز دلم

مرسی عشقم ممنون که جواب دادین  فک کتم گرمی دقیق تر باشه

خواهش میکنم عزیزم❤❤😘

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!

من بدون سحری روزه ام گرفتم فقط چای وآب قبل خواب خوردم آخه نمیتونم فست باشم تصمیم گرفتم روزای فست روزه باشم بهتره،من همینجوری حساب کردم چهل هفته طول میکشه تا ۶۶ بشم چع برسه بیشتر بخورم خدا کنه زود لاغر بشم

نه من منظورم فقط این بود بهت بگه چقدر تا هدف فاصله داری؟من خودمم فعالش نکردم عزیزم

برای افزایش متابولیسم بدن چه دمنوشایی میخورید؟؟؟

من تازه اومدم کلا خبر ندارم چکارا میکنید

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓

سلاااام

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒

امروز میخام نون بپخم 😁

و دنبال یه مدل بلوز دامن میدی هستم

کسی طرحی نداره؟؟؟

اگه پیج خوب تو ایسنتا دارین که مدلای خوب داشته باشه ممنون میشم برام بزارین

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒

امروز یه لباس جذب پوشیدم و از همه زوایا دادم پسرم ازم عکس گرفت میخام هر وقت هوس خوردن کردم اون عکسا رو نگا کنم اشتهام کور شه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2706