2410
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804541 بازدید | 290067 پست

شب بخیر دوستای گلم.

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=90924085]شکاکم هست اقا 😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤 واقعا که  به من شک نداره به امثال خودش شک د ...

مریم جون من تمام پیاماتو خوندم و واقعا ناراحت شدم

ببین من چندبار گفتم بازم میگم شاید زندگی من باعث تلنگری بشه برات

ببین من و همسرم باهم دوست بودیم نمیدونی چطوری همدیگه رو میخواستیمو عاشق هم بودیم ولی به محض ابنکه عقد کردیم زندگی برامون شد جهنم، شوهرم سر هر چیزی بهم گیر میداد، باهام دعوا میکرد، حرفای خیلی بدی میزد، دیگه بهم محبت نمیکرد، هروقت میخواست باهام حرف میزد نگاهم میکرد باهام رابطه داشت و هر وقتم نمیخواست حتی تو صورتم نگاه نمیکرد ممکن بود تا چند روز نگاهم نکنه، حرف نزنه باهام، حتی پیشم نشینه باهم سر سفره غذا بخوریم و..... این رویه تا 3 سال بعد از عروسیم ادامه داشت.

من اوایل خیلی تحمل میکردم، همش گریه میکردم، خورد میشدم با کاراش، ذره ذره آب میشدم، بزار یه مثال بزنم من تپش قلب دارم وقتی از لحاظ روحی بهم فشار بیاد قلبم به شدت تیر میکشه و نفس کشیدن واسم سخت میشه، یه بار بعد از دعوا من پریودم بودم حالم بد شد قلبم درد گرفت، فکر میکنی شوهرم چی کار کرد؟ گفت میشه ساکت شی نمیزاری بخوابم. نمیدونی اون لحظه چقدر شکستم. 

خلاصه وقتی همه کار کردم دیدم اون عوض بشو نیست متاسفانه و هزار بار متاسفانه رو آوردم به چت کردن (که از این بابت خیلی پشیمونم) 

خلاصه همسرمم فهمید و همه این داستانا باعث شد که ما تا یک قدمی طلاق پیش بریم. و تا لحظه آخر شوهرم میگفت تو منو بازی دادی، زندگی منو جهنم کردی. 

نمیدونم چی شد یهو 180 درجه عوض شد گفت من اشتباه کردم نمیخوام طلاقت بدمو برگردو..... 

خلاصه تصمیم. گرفتیم به هم فرصت بدیم، باورت میشه 8ماه تمام ما رفتیم مشاوره من تنها زندگی میکردم شوهرم یا تو ماشین زندگی میکرد یا پیش دوستاش بود. 

ما یک سال تمام حتی دست همو نگرفتیم و پیش هم نخوابیدیم. ولی واقعا هردومون خواستیم که عوض بشیم

الان گوش شیطون کر تقریبا 3 سالی میگذره از اون موضوع و خداروهزار مرتبه شکر ما دیگه حتی بحث با صدای بلند نداریم. تازه داریم میفهمیم زندگی یعنی چی. 

ببین واقعا من زندگی قبل اون موضوعم جهنم بود، من خیلی خلاصه گفتم. 

میخوام بگم یا بلند شو و یه حرکتی برای خوب شدن زندگیت بکن

یا اگه میبینی همه راه ها رو رفتی و نشده تو اون زندگی نمون چون بچه ات خیلییییی آسیب میبینه و گناه داره. 

اینم بگم همیشه تو اختلافات زندگی دو طرف مقصرن، باید قبول کنی شاید یه جاهایی تو هم اشتباهاتی داشتی، هیچ آدمی بی اشتباه نمیشه

ولی خب ممکنه درصد اشتباهات دوطرف با هم فرق کنه

شاید اگه اون 80 درصد مقصره

20 درصد تو مقصری

پس با خودت روراست باش

بشین 2 2تا 4تا کن

یه تصمیم درست و عاقلانه بگیر

2456
😁😁میخاستی خیلی چاق نشی😒😒🤤

😐

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

سلام خانوما صبح تون بخیر.....

من صبحانه حدود ۳۰۰ تا خوردم. البته دیگه ناهار نمیخورم. شب خونه مادرشوهرم افطار دعوت داریم. ۱۰۰۰ تا گداشتم واسه شب😬😬😬😬😬

ورزش هم فقط ۶۰۰۰ تا گام میخوام برم😘

حالا میگین این دیونه اس یه روز میره یه روز میاد😳😳😳

اما من با شما کالری شماری و ورزش میکنم اما توقع کاهش وزن نداشته باشین🙈🙈🙈🙈🙈🙈

کلا من پیام بازرگانیم😅😅😅😅😅😅😅😅

❤👬❤
😐

😎😎

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
سلام خانوما صبح تون بخیر..... من صبحانه حدود ۳۰۰ تا خوردم. البته دیگه ناهار نمیخورم. شب خونه مادرشو ...

چطوره ک‌هم کالری شماری کنی هم ورزش ولی کاهش نباشه🤔😩😒😒😒😒😒

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
2714

سلام صبح همگی بخیر😘❤

سلام عزیزم. حالا دیگه گذشت فردا ورزش هات رو بیشتر کن

اهوم قول دادم امردز جبران کنم 

گروه آبی💙 وزن شروع ۶۸/۷۰۰ 😪 وزن الان ۶۴/۶۰۰✅🙃هدف تا عید ۶۰🤩هدف نهایی ۵۵😍🤩
 دست رو‌دل‌من نزاررر من‌که شدم و هستم نگم برات ... داغوووونهههه

خیلی بده همشم دلم درد میکنه 

امشب چند تا دونه البالو خشکه میخورم 

گروه آبی💙 وزن شروع ۶۸/۷۰۰ 😪 وزن الان ۶۴/۶۰۰✅🙃هدف تا عید ۶۰🤩هدف نهایی ۵۵😍🤩

سلام دیشب وقت نکردم بیام گزارش بدم مهمون داشتیم ولی فستو رعایت کردم با 450بستم 

ورزش هم 2000گام 

حرکت پهلو و شکم 600تا

ورزش کم کردم😐

وزن ابتدا رژیم👈۱۰۴ وزن اکنون👈۶۹وزن هدف👈۶۸
چون افراط و تفریط دارم😐😐😐😐 گفتم یه وقت شرمنده تون نشم😅😅😅😅

دیوووونه🤣🤣

2706