2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804853 بازدید | 290067 پست
ایده ات تو حلق ترامپ زیبا😂😂😂 منم پرخوری عصبی دارم وقتی عصبی میشم مگه حوصله دارم که ظرف بشورم با ...

😂😂😂😂😂

تلاش میکنم ...بهش میرسم ...راز موفقیت فقط سخت کوشیست .
پرخوری عصبی سریعتر چاق میکنه.......نزار وقتی عصبی میشی بخوری عصبی هستی خونتو تمیز کن ظرف بشور بعدش ک ...

وااای من وقتی عصبی میشم کل خونه رو کثیف میکنم یعنی همه چیزو میزنم تو هم خیلی حال میده 

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چطور حوصله داری خندق بلاتو پر کنی😒برا خونه حوصله نداری😆😆

به خدا من دو سه سالیه وسواس رو تمیزی گرفتم

گودزیلا که قبلا میگفت شلخته ای حالت میگه مگه دیوونه ای اینقدر وسواس داری 

میگه چه اشکال داره ظرف کثیف باشه 

میگم مقصر خودتی از بس بهم میگفتی شلخته 😂

کلا نمی‌ذارم خونه کثیف بشه

اگه بهم ریخته بشه عصبی میشم دست خودمم نیستا😭😭

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍
وااای من وقتی عصبی میشم کل خونه رو کثیف میکنم یعنی همه چیزو میزنم تو هم خیلی حال میده 

تو برعکس عمل میکنی🤣🤣همین ک‌ نمیخوری جای شکرش باقی😁😁

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
2728
ایده ات تو حلق ترامپ زیبا😂😂😂 منم پرخوری عصبی دارم وقتی عصبی میشم مگه حوصله دارم که ظرف بشورم با ...

منم پرخوری‌عصبی‌دارم،،،،،

بعضیا بر عکسن

عصبی که میشن کلا از اشتها میفتن ، تو چند وقت لاغر میشن 😵

مامانم اینحوریه!!

لاغر هم هست

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
چرا گلم؟سوال شد برام  بچم دختره

خدا دخترت رو نگه داره. منم سر پسرم شیرم کم بود میخواستم رازیانه بخورم دکترم گفت نه برای پسر ا خوب نیست.  هورمون های بدنشون رو بهم میزنه

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 
به خدا من دو سه سالیه وسواس رو تمیزی گرفتم گودزیلا که قبلا میگفت شلخته ای حالت میگه مگه دیوونه ای ا ...

نزار از وسواسی هام بگم ک اصلا خستم کرده😩😩

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!

بریم بخابیم اقا..من ۳ تا دلمه خوردم برا سحریم😁😁

شب بخیر❤❤❤😘

شب همگی خوش😘😘😘

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
چرا🤔من میخوردم سر کیارش ک

نمیدونم دکتر به من گفت نده خوب نیست. فکر کنم میگفت رازیانه هورمون های بدنشون رو بهم میزنه

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 
به خدا من دو سه سالیه وسواس رو تمیزی گرفتم گودزیلا که قبلا میگفت شلخته ای حالت میگه مگه دیوونه ای ا ...

منم همین طوریم باید خونه همیشه تمیز و مرتب باشه

شب بخیر❤❤❤😘

شب بخیر عزیزم

شب همگی خوش😘😘😘

شب بخیر عزیزم

2706