2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804882 بازدید | 290067 پست
الهی امین  خدا خیرت بده چیزای خوب و بحقی گفتی  انشاالله زندگیت پر از آرامش. و خوشی باشه

مرسی عزیز دلم همچنین زندگی های شما به خصوص مریم جون

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍
من یه بار رفتم که جدا شم بچه نداشتم سه ماه خونه بابام بودم همه رو شوهرم قسم میخوردن از بس اخلاقش ...

بابا این از خداشه که من برم .قبل بچه اگه میگفتم میخام برم قهر منو میکشت میگف اصن حق نداری این حرفو بزنی ...لعنتی بعد بچه هار شد دیگه....الان از خداشه جداشیم بگم مهرم حلال جونم ازاد

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پرخوری عصبی سریعتر چاق میکنه.......نزار وقتی عصبی میشی بخوری عصبی هستی خونتو تمیز کن ظرف بشور بعدش ک ...

ایده خوبیه جیگر ممنونتم 

تلاش میکنم ...بهش میرسم ...راز موفقیت فقط سخت کوشیست .
بگو نکه خیلی لیاقت بجه داری😒😒😔😔😔

میگم چرا با بچه اینطوری میکنی میگه به تو ربطی نداره بچمه

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
2728
اره همش میگم مگه من چقد قرار تو سن ۲۰ تا سی سالگی بمونم که اینجوری دارم زجر میکشم😞😞😞

دیگه نگو زجر میکشم و غصه میخورم درسته شوهرت و اخلاقاش رو نمیتونی کنترل کنی اما همون چیزایی رو که در اختیار داری درست مدیریت کن

دیگه نبینم نوشتی غم و غصه و زجر و.......

میزنمت ها فک نکنی قدم کوتاهه زورم بهت نمیرسه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
یه سوال!!!نمیشه فقط اندازه کالری مجاز بخورههه و‌ ورزش کنه!! روزای فست را هم نگیره !! واسه خودم میپ ...

ورزش ک کلا خوبه و کاری ب شیردهی نداره...ولی رژیم رو شیر اثر میذاره دیگه؛شیر کم‌ میشه هرچی بگی بازم محدود میشی و بچه ام ک شیرتو میخوره چیزی نمیمونه ازت

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
خب چه کنم کل فامیل فهمیده بودن .ازینکه پشتم حرف باشه و خجالت زده باشم بیزارم......الانم که دیگه بهم ...

نقطه ضعفت رو فهمیده

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 
میگم چرا با بچه اینطوری میکنی میگه به تو ربطی نداره بچمه

لعنت بهش☹☹

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
ممنون مهربونم .بچم شیرمو بزور میخوره همش گردن میگیره میخواد بلند بشه روشو اینور اونور میکنه ...بزور ...

چون کمه اینجوری سر میچرخونه احتمالا

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
پرخوری عصبی سریعتر چاق میکنه.......نزار وقتی عصبی میشی بخوری عصبی هستی خونتو تمیز کن ظرف بشور بعدش ک ...

ایده ات تو حلق ترامپ زیبا😂😂😂

منم پرخوری عصبی دارم

وقتی عصبی میشم مگه حوصله دارم که ظرف بشورم با خونه تمیز کنم😂😂

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍
اگه بچش پسر باشه رازیانه خوب نیست دکترم میگفت.

چرا🤔من میخوردم سر کیارش ک

ایده ات تو حلق ترامپ زیبا😂😂😂 منم پرخوری عصبی دارم وقتی عصبی میشم مگه حوصله دارم که ظرف بشورم با ...

چطور حوصله داری خندق بلاتو پر کنی😒برا خونه حوصله نداری😆😆

نقطه ضعفت رو فهمیده

اره بخدا خیلی نقطه ضعف نشون دادم بهش .میگم که خودم هارش کردم .از همون اول هر چی گف گوش کردم جذبه نشون ندادم ترسیدم .دایی هام میگن مگه الان زمانه قدیمه که این اینکارارو میکنه الان دیگه زن سالاریه نه مرد سالاری😞😞😞

2706