2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804931 بازدید | 290067 پست
سلام عزیزم.... بخدا تاچشمم به شماره صفحه خورد یاد زی زب افتادم😅😅😅😅😅😅😅😅

منم عاشق این چیزام 😁😁😁😁😁

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 
شب همگی خوش...بیدارین مثه اینکه😎😎😎😎

سلام 🙋🙋🙋🙋🙋🙋🙋🙋🙋

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام 🙈🙈🙈🙈

بنده یک فست به فنا داده ی نادم و پشیمان هستم ...عفو کنید😥😥😥

تفلد گودزیلا بود خوووو🙈🙈🙈🙈🙈😬😬😬😬😬😬

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
منم اومدم  خونه مادر شوهرم اینجاهم باید همه چی بخوری وگرنه ناراحت میشه  منم با 1200 امروز ...

سلام عزیزم. حالا دیگه گذشت فردا ورزش هات رو بیشتر کن

2728
سلام 🙋🙋🙋🙋🙋🙋🙋🙋🙋

علیک سلام...شادلین کاش فستمو هرجورشده بود رعایت میکردم😣

اخه دوهفتس ک ب خاطر پری وزن نکردم..دوس داشتم این یکشنبه عدد خوبی رو ببینم

دوهفته پیش ک نزدیک پریودم بود۷۵/۱۰۰بودم ک احتمال کاذب بودنش زیاد بود.حالا ایشالله این هفته

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
قربونت عزیزم اینقدر که دارم زحمت میکشم‌واسه کاهش وزن، به وزن ایده الم که برسم، سفت و سخت دیگه از و ...

انشاالله عزیزم. حتما همین طوره

سلام 🙈🙈🙈🙈 بنده یک فست به فنا داده ی نادم و پشیمان هستم ...عفو کنید😥😥😥 تفلد گودزیلا بود خووو ...

سلام عزیزم مبااااآرکه🍰🍰🍰🎂🎂🎂🎂

منم خونه خواهری بودم ۱۰۰۰تاشد اه

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤

🤗😎

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
2738
علیک سلام...شادلین کاش فستمو هرجورشده بود رعایت میکردم😣 اخه دوهفتس ک ب خاطر پری وزن نکردم..دوس داش ...

عزیزم فردا حتما ورزش هات رو بیشتر کن کمتر از مجازت هم بخوری خیلی خوبه حتما جبران میشه ناراحت نباش فردا تلاشت رو کن برای جبران 

ما میتونیم 😘😘😘😘😘😘

سلام 🙈🙈🙈🙈 بنده یک فست به فنا داده ی نادم و پشیمان هستم ...عفو کنید😥😥😥 تفلد گودزیلا بود خووو ...

سلام مریم خوبی؟؟؟؟تگ کردمت اتفاقا. گفتم حتما تولد گرفتی خبری ازت نیست

🤗😎

😎😎😎😎😎😎😎😎😎😁😁😁😁😁😁😁

سلام مریم خوبی؟؟؟؟تگ کردمت اتفاقا. گفتم حتما تولد گرفتی خبری ازت نیست

اره گرفتم ولی کاش نمیگرفتم مث سگ پشیمونم .اون هیچوقت لیاقت خوبی نداره😥😥😥

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
عزیزم فردا حتما ورزش هات رو بیشتر کن کمتر از مجازت هم بخوری خیلی خوبه حتما جبران میشه ناراحت نباش فر ...

عزیزمی حتما حتما فداتشم

سلام عزیزم مبااااآرکه🍰🍰🍰🎂🎂🎂🎂 منم خونه خواهری بودم ۱۰۰۰تاشد اه

اره منم دیگه فردا فست میگیرم امروز کالری مجازمو خوردم دیگه🙈🙈🙈🙈

2706