2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804833 بازدید | 290067 پست
من برم خونه مادرشوهرم از لحظه اول یبوست میشم و دیگه نمیتونم لب به هیچی بزنم جدی میگم ها اونم بیاد ای ...

ای وای چرا 

گروه آبی💙 وزن شروع ۶۸/۷۰۰ 😪 وزن الان ۶۴/۶۰۰✅🙃هدف تا عید ۶۰🤩هدف نهایی ۵۵😍🤩
قول ملدونه دادی ها پسرم اینجوری میگه یعنی محاله بشه بزنی زیر قولت

خدا حفظش کنه 

ملدونه ی ملدونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای وای چرا 

نمیدونم دقیقا ولی یکی از دلایش اینه از بس میگن این ضرر داره اون سرطان زاس اون یکی چاق کننده س اشتهام کور میشه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
نمیدونم دقیقا ولی یکی از دلایش اینه از بس میگن این ضرر داره اون سرطان زاس اون یکی چاق کننده س اشتهام ...

بر عکس مادر شوهر من 

2728
چند کیلو تا حالا کم کردی؟دیگه چیزی به هدفت نمونده ماشالله

من تازه شروع‌کردم

این یکشنبه بیادش فکر‌کنم ۱ ماه میشه!!!

۶۴، بودم ، ۲ هفته پیش ۶۲ًشدم

این یکشنیه هم‌بیاد امیدوارم ۶۰ شده باشم

من هر ۲ هفته، یکبار وزن میکنم

( یعنی توی ۱ ماه میشه ، ۴ کیلو کاهش) ان شالله🙏🙏🙏

من قدم ۱۶۷ هس، وزن هدف اخررر ۵۵ هست

ولی کم کم‌هدف گذاری میکنم که مثلا ۲ کیلو، ۲ کیلو

اینجوری بیشتر انگیزه میگرم.☺️

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
من تازه شروع‌کردم این یکشنبه بیادش فکر‌کنم ۱ ماه میشه!!! ۶۴، بودم ، ۲ هفته پیش ۶۲ًشدم این یکشنیه ...

انشالله که خیلی زود به هدف آخرت میرسی

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
راستی من حس میکنم دارم یبوست میگیرم گلاب برتون خیییلی کم میرم 

اگه روزه ای که خب طبیعیه آب بدن کم میشه منم اینطوریم

اگه روزه ای که خب طبیعیه آب بدن کم میشه منم اینطوریم

اره روزه ام 

خب پس خداروشکر طبیعیه 

من برم خونه مادرشوهرم از لحظه اول یبوست میشم و دیگه نمیتونم لب به هیچی بزنم جدی میگم ها اونم بیاد ای ...

یبوست بده

ولی خوب وزن‌کم میکنی هاااا 

بگو‌یه چند وقت‌مادر‌شوهرت، بیاد خونتون، ظرف‌چند وقت فکر‌کنم مانکن میشی و به هدفت میرسی🤗

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
یبوست بده ولی خوب وزن‌کم میکنی هاااا  بگو‌یه چند وقت‌مادر‌شوهرت، بیاد خونتون، ظرف‌چند وقت فکر ...

قصد دارم دعوتش کنم شهر دیگه هستن اگه بیاد یه ماه میمونه

یبوست بده ولی خوب وزن‌کم میکنی هاااا  بگو‌یه چند وقت‌مادر‌شوهرت، بیاد خونتون، ظرف‌چند وقت فکر ...

هی میخام فضولی نکنم نظر ندم ولی نمیشه  

میگم برا قد شما55 کیلو که خیلی کمه همین60 دیگه خوبه والا

اخه مشکل اینجاس غذای خونرو جدا میده  میگه اینجا باید بخوری خونه ام بخوری ...جالب اینجاس خودشم ...

ای بابا معلومه راه خلاصی نداره🤔

بازم‌خوبه که از کالری مجازت بالا نرفتی🙃

قول دادی هااا

فردا گزارشتو‌ میبینم😤

ای بابا معلومه راه خلاصی نداره🤔 بازم‌خوبه که از کالری مجازت بالا نرفتی🙃  قول دادی هااا ...

اره متاسفانه

چشم قول قول 

2706