2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804815 بازدید | 290067 پست
گزارش روز فست: کالری مصرفی ۴۰۰ کالری سوزی ۷۲۰ ______ ۱۰۰۰۰ قدم درازو‌نشست زیر شکمی چالش بازو

آفرین عزیزم موفق باشی

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 
چرا امشب هیشکی نیست 😳😳😳😳😳😢😳😳

رفتن تو دیگ😏

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رفتن تو دیگ😏

خخخخخخ فکر کنم 😃😃😃😃

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 

برم دعای توسل رو بخونم فعلا ✋✋

2728
آفرین عزیزم موفق باشی

قربونت عزیزم

اینقدر که دارم زحمت میکشم‌واسه کاهش وزن،

به وزن ایده الم که برسم، سفت و سخت دیگه از وزنم مراقبت میکنم‌که دیگه چاقی نره رو اعصابم😭

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

من هسدم😆🤤

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!

سلام 

من فستم رو با700 تا دریافتی و 300تا سوزیده به سختی به پایان رسانیده ام به سختیییییییی

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
سلام دوستای عزیزم 🌺🌸🌺🌸🌺🌸🌺🌸🌺🌸🌺🌸🌺🌸 منم امروز رو با 417 تا بستم ورزش هم 0 😳😳😳😳😳😳 ...

منم اومدم  خونه مادر شوهرم اینجاهم باید همه چی بخوری وگرنه ناراحت میشه 

منم با 1200 امروز رو بستم 

گروه آبی💙 وزن شروع ۶۸/۷۰۰ 😪 وزن الان ۶۴/۶۰۰✅🙃هدف تا عید ۶۰🤩هدف نهایی ۵۵😍🤩
سلام  من فستم رو با700 تا دریافتی و 300تا سوزیده به سختی به پایان رسانیده ام به سختیییییییی

کالری مجازت چنده؟؟؟

کالری مجازت چنده؟؟؟

چند کیلو تا حالا کم کردی؟دیگه چیزی به هدفت نمونده ماشالله

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
منم اومدم  خونه مادر شوهرم اینجاهم باید همه چی بخوری وگرنه ناراحت میشه  منم با 1200 امروز ...

نمیشه غذاتو‌ ببری خونه که هم ناراحت نشن و هم‌رژیمت خراب نشه 🤨

فکر کنم‌چند تا بچه ها همینکار را کردا بودن تو مهمونیاا

ولی‌یادم‌نیس کیااا بودن🤔

منم اومدم  خونه مادر شوهرم اینجاهم باید همه چی بخوری وگرنه ناراحت میشه  منم با 1200 امروز ...

من برم خونه مادرشوهرم از لحظه اول یبوست میشم و دیگه نمیتونم لب به هیچی بزنم جدی میگم ها اونم بیاد اینجا همینطوری میشم چن وقت پیش سه هفته اینجا بود بدون احساس گرسنگی4 کیلو کم کردم  

نمیشه غذاتو‌ ببری خونه که هم ناراحت نشن و هم‌رژیمت خراب نشه 🤨 فکر کنم‌چند تا بچه ها ...

اخه مشکل اینجاس غذای خونرو جدا میده 

میگه اینجا باید بخوری خونه ام بخوری ...جالب اینجاس خودشم رژیمه میگه کم بخور ولی از همش بخور 

حالا خوشحالم ک از مجازم بیشتر نشده 

ایشالا فردا جبران میکنم حتمممممما 

قول میدم

گروه آبی💙 وزن شروع ۶۸/۷۰۰ 😪 وزن الان ۶۴/۶۰۰✅🙃هدف تا عید ۶۰🤩هدف نهایی ۵۵😍🤩
اخه مشکل اینجاس غذای خونرو جدا میده  میگه اینجا باید بخوری خونه ام بخوری ...جالب اینجاس خودشم ...

قول ملدونه دادی ها

پسرم اینجوری میگه یعنی محاله بشه بزنی زیر قولت

2706