2703
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804541 بازدید | 290067 پست

من بچه اولم هشت ماهه بدنیا اومد کلی اذیت شدم موقع زایمان کلی درد کشیدم خیلی بهم فشار اومد اما رو دومی تا شب آخر تو خیابونا دنبال خرید بودم بعد مرخص کردنمم سریع تو خونه پاشدم کارامو کردم مثل طبیعیی ها البته بستگی به بیمارستان ودکتر هم داره ولی بدنم هیچ اذیت نشد با اینکه هنیشه فشارم بالا بود

خوبیم خدا روشکر شوهرمم خوبه طفلی این چن روزه انقد کولی بازی در اوردم که نگوووو😥حالا تا چهارشنبه که ...

کولی بازی؟؟؟؟برای چی؟؟؟؟انشاالله که چیزی نباشه 😘😘😘😘😘

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خوشکلم مرسی خوبم و عالی فعلا شوهرم مرخصی گرفته خونه نشین شده😂 شب تا سحر میشینیم سحری میخور ...

صدف جون انشاالله همیشه خوب و خوش باشید. اخی ناراحت شدم امیدوارم حالشون بهتر شه

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 
من بچه اولم هشت ماهه بدنیا اومد کلی اذیت شدم موقع زایمان کلی درد کشیدم خیلی بهم فشار اومد اما رو دوم ...

خداروشکر 

شما هم فشار تون بالا بود؟؟؟ تو بارداری قرص میخوردی برای فشار ؟؟؟

2456
آره هر روز هم چک میکردم

چقدر سخت بود اه یاد اون روزا میوفتم همش ازمایش همش استرس 

من میترسیدم قرص نمیخوردم مثلا میگفتم نخورم ضرر داره 

بعد حالم خیلی بد شد دکتر خیلی دعوا م کرد. ا اس ا میخوردم با یه قرص دیگه یادم نمیاد

@ashoojooni    

اذر جون خوبی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟😘😘😘😘😘😘😘امروز نبودی؟؟؟؟؟؟؟؟

@kiarash_mami    

زیبا جونم کیارش بهتر شد؟؟؟؟؟

2714

دوستای عزیزم دعای توسل خوندم برای تک تکتون دعا کردم انشاالله همگی به حاجاتتون برسید.🙏🙏🙏🙏

توروخدا تو این شبهای عزیز برای منم دعا کنید التماس دعا 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

خدایا امروز دلی آرام

قلبی نورانی

زندگی شاد و

دعاهای مستجاب را

نصیب دوستانم بگردان

طاعات وعباداتتون قبول

🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

ســـــلام🙋🙋

به زیبایی گلها🌹🌹🌹

قلب تون به زلالی آب

و کارهای روزمره تون

روان و جاری چون جویبار

امروزتون سرشار از شادی

صبح روز سه شنبه تون بخیرو خوشی

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
@kiarash_mami     زیبا جونم کیارش بهتر شد؟؟؟؟؟

قربونت گلم یخورده بهتره❣❣❣😊

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
2706