2410
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804543 بازدید | 290067 پست
فک نکنم منم یه بار اینطوری شدم مشکلی پیش نیومد واسم .حالا خودت ببین میتونی یانه

باشه غش کردم مُردم خونم گردن تو😏

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
شب بخیر دوستان گلم😀فقط نگفتین من امروز ۶۰۰ تا کالری خوردم فردا که فسته معده ام نابود نمیشه؟

میتونی 700 تا بگیری

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شب بخیر دوستان گلم😀فقط نگفتین من امروز ۶۰۰ تا کالری خوردم فردا که فسته معده ام نابود نمیشه؟

شب بخیر عزیزم

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 
2456
اشتباه میکنی اون دکتری هم قبول میکنه حتما بی تجربه است الان شکمت داره بزرگ میشه اینقدر درد داری بعد ...

🙄دکترم ۴۰۰ سالشه😂😂😂خیلی وقته کارش همینه.

اتفاقا اینجا ی تاپیک داریم در این مورد هر روز یکی همینطوری طبیعی زایمان میکنه.

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
اشتباه میکنی اون دکتری هم قبول میکنه حتما بی تجربه است الان شکمت داره بزرگ میشه اینقدر درد داری بعد ...

واقعا راحته؟؟؟؟؟ ؟اخه تو بیمارستان بودم یه پرستاره میگفت الان که خوبه دومی رو بیاری میبینی چقدر بدتره.

2714
🙄دکترم ۴۰۰ سالشه😂😂😂خیلی وقته کارش همینه. اتفاقا اینجا ی تاپیک داریم در این مورد هر روز یکی همین ...

نمیدونم والا 

ولی مواظب خودت باش اگه میخوای طبیعی بیاری زیاد وزنت رو بالا نبر

واقعا راحته؟؟؟؟؟ ؟اخه تو بیمارستان بودم یه پرستاره میگفت الان که خوبه دومی رو بیاری میبینی چقدر بدتر ...

زندایی من میگف دومی خیلی بد و دردناک بوو😨😨😨😨😨

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
نمیدونم والا  ولی مواظب خودت باش اگه میخوای طبیعی بیاری زیاد وزنت رو بالا نبر

اره میدونم😭😭😭😭

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
زندایی من میگف دومی خیلی بد و دردناک بوو😨😨😨😨😨

منم همین رو شنیدم

واقعا راحته؟؟؟؟؟ ؟اخه تو بیمارستان بودم یه پرستاره میگفت الان که خوبه دومی رو بیاری میبینی چقدر بدتر ...

آره کلا بچه دوم همه چیش راحتتره حتی خودش هم اذیت کمتری نسبت به اولی داره ،بدن یه بار این مراحل رو گذرونده ماهم یه بار بزرگ کردن یه بچه رو گذروندیم پس تجربه خود وبدنم بیشتره با همه چیش هم راحت کنار میاییم

آره کلا بچه دوم همه چیش راحتتره حتی خودش هم اذیت کمتری نسبت به اولی داره ،بدن یه بار این مراحل رو گذ ...

خدا کنه همین طور باشه 

2706